103 üründen 1-18 arasını görüyorsunuz

Audemars Piguet

Tarihte bilinen ilk kol saati imalatı ve kullanımı, 1860’lı yılların sonlarına denk gelir. 1875 tarihinde, Louis Audemars ve Auguste Piguet ortaklığında kurulan Audemars Piguet Saat şirketi ise ilgi çekici tasarımlarıyla, modern dünyanın en etkileyici model tasarımlarına imza atmaya başlamıştır. Günümüzde holding boyutunda olan kuruluş, bir kol saati adına estetik, teknik, sağlamlık ve hayal ötesi tasarımlarıyla tüm dünyadan müşterilerinin ilgisini, orijinal ve Audemars Piguet replika saatler ile çekmeye devam ediyor.

Audemars Piguet Replika Saatler

Kadın ve erkek modelleriyle Audemars Piguet replika saatler, öncü tasarımlarında kendini farklı hisseden ve estetik görünüme önem verenlerin tercihi olarak bilinir. Tutku boyutunda takı kullananlar, saat ile kendilerini tamamlamış hissederler. Audemars Piguet replika saatler, yüksek kalitesi ile ETA saat kategorisindeki en özel modellere sahip markalardan birisidir. Lüks aksesuar olarak saat tercih edenler, markanın eşsiz güzellikteki modelleriyle, kıskandıran estetiğe sahip olduklarını hissederler.

Ünlü yüzlerin ve her hareketi örnek alınan popüler kişilerin vazgeçilmezi Audemars Piguet replika saatler, her yaştan kullanıcısının görünümüne, fark yaratan bir kalite katar. Ayrıca lüks hediye olarak sıkça tercih konusu olan marka, sadece görünüme değil, gönüllere de hitap eder.

Audemars Piguet Saat Fiyatları

Audemars Piguet ETA saat kalitesi, fiyatları konusundaki tereddütlere orijinal Audemars Piguet saat fiyatları ile karşılaştırıldığında daha iyi anlaşılabilir. Orijinaline en yakın kaliteyi simgeleyen ETA mekanizmalı Audemars Piguet replika saatler, 2.000TL ile 6.000TL aralığında, orijinal Audemars Piguet saat fiyatları ise bu rakamların üzerinde bir yelpazede yer alır. Hayallerin ve tarzların estetiğini ateşleyecek özel bir model tercihi ile sadece bir saate değil, muhteşem mühendislik ve şıklık ikonuna sahip olunur.

Audemars Piguet saat fiyatları, kaliteyi tercih edenlerin bütçelerini sarsmayacak ve özellikle hediyelik için tercih edildiklerinde, çeliğin cesur tasarımı beğeni alacak. Kim olursa olsun bir saat sahibi olmak, hem önemli hem de değerlidir. Son moda tasarımları ile en kaliteli ETA Audemars Piguet saat fiyatları, 150 yıllık saat tasarım ve mühendisliğine verilen değerin karşılığıdır.

Audemars Piguet Saat Modelleri

Orijinal Audemars Piguet markasının dünyaca meşhur dört eşsiz çatı model serisi ve bu serilerin altında farklı tasarımlar ile toplam yedi dönemsel modeli bulunur. Jules Audemars, Edward Piguet, Millenary ve Oak Royal(Lady, Offshore, Offshore Lady) Audemars Piguet saat modelleri olarak farklı tasarımlar ve çeşitlilik ile beğeniye sunulmuştur.

Jules Audemars, klasik saat görünümünün hâkim olduğu otantikliği yansıtan tasarımına, beyaz ve kırmızı altın kaplama kasa, tarihi yansıtan kadran renkleri ve gerçek deriden her zevke uygun kordonlar ile değer katmış çeşitliliktedir.

Edward Piguet Audemars Piguet saat modelleri ise dikdörtgen kasa tipi ile zarafetin estetik ile buluştuğu kaliteyi yansıtır. Klasik el kurmalı ve modern teknolojik çeşitlilikleri barındıran Edward Piguet serisi, kullanıcı olarak orta yaş erkeklerin en fazla tercih ettiği modellerdendir.

Millenary, zaman bilgisinin farklı hayaller ile harmanlandığı ilginç tasarımlara sahip bir seridir. Daha çok hediyelik olarak tercih edilen model, ünlü isimlere ve markalara atfen tasarlanmış çeşitliliğini çelik, altın gibi özel kasa tipleri, ikili ya da açık kadran yapıları, deri kordon ve patentli toka gibi muhteşem detaylarıyla ünlenmiş bir modeldir.

Audemars Piguet saat modelleri içerisinde, en fazla çeşitlilik ile sık tercih edilen seri, Oak Royal(Lady, Offshore, Offshore Lady) serileridir. Tecrübeler ve modern ihtiyaçlar ile şekillenmiş modellerin, kadın ve erkek tasarımları, günlük yaşam, iş, eğlence ve her türlü ortamda fark yaratan görselliğe sahip çeşitliliği, büyük ilgi görmektedir. Kasa tiplerinde ve metal alaşımlı kordonlarında, renkli altın seçenekleri, yüksek kalitede çelik, farklı renkler ve desenler ile deri uygulamaları dikkat çekici. Özel taşlar ile değerine değer katılan kadran ve diğer özellikleriyle Audemars Piguet replika saatler, meraklılarının büyük beğenisini almaktadır.