15 ürünün tümünü görüntülüyorsunuz

Franck Muller

Türkiye’nin en popüler saat markalarından birisi olan Franck Muller saat modelleri, günümüzde EtaSaatler gibi popüler replika saat satıcılarından piyasa fiyatlarının çok altına satın alınabilir. Bu nedenle hem kaliteli hem de cazip fiyatlı Franck Muller marka saat modellerine sahip olmak isteyenlere EtaSaatler’i ziyaret etmeden saat almaya karar vermemeleri tavsiye edilmektedir.

Franck Muller Replika Saatler

Franck Muller marka saatler, uzun yıllardır tüm dünya üzerinde tercih edilen en yaygın aksesuar ürünlerinden birisi olup, son dönemlerde ülkemizde de pek çok kişinin ilgisini çekmiştir. 1958’de İsviçre’de doğan Franck Muller’in oldukça kültürlü bir ailede mekanik aletlere meraklı şekilde büyümesi sonucunda ilk saatini 1983 yılında tasarlaması ve akabinde 1992 yılında kendi şirketini kurması ile saat sektörü piyasasına adım atan Franck Muller marka saatler, o tarihten bu yana milyonlarca kişinin sevgilisi olmayı da başarmıştır.

Günümüzde ise Franck Muller saatlerin fiyatlarının oldukça yüksek olması nedeniyle pek çok kişi Franck Muller replika saatlere yönelmektedir. Orijinalleri ile birebir aynı görünüme sahip olan Franck Muller replika saatler, uygun fiyatları sayesinde elit kesim haricinde orta ve düşük gelirli kesim tarafından da rahatlıkla satın alınabilen saat modellerine örnek olarak verilebilmektedir.

Franck Muller replika saatler, Eta Saatler gibi bu alanda uzman firmalardan satın alınmaları halinde dayanıklılıklarını ve kalitelerini ilk günkü gibi korumakta ve sahiplerine uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde hizmet etmektedir. Yediden yetmişe pek çok kişinin tercihi olan Franck Muller replika saatler, her geçen gün ülkemizde daha fazla sayıda kişi tarafından şık bir aksesuar ürünü olarak seçilmektedir.

Franck Muller Saat Fiyatları

Orijinal Franck Muller saat fiyatları, farklı satıcı sitelere göre değişkenlik gösterse bile ortalama 10000 TL’den başlayıp birkaç milyon TL’ye kadar yükselebilmektedir. Bu nedenle Franck Muller marka saat satın almayı düşünen kişilere orijinal Franck Muller saat fiyatlarının bütçeleri için bir hayli zorlayıcı olacağı söylenebilir.

Bunun yerine daha uygun Franck Muller saat fiyatları için Eta mekanizmalı Franck Muller saat modelleri tercih edilebilmektedir. Zira Eta mekanizmalı Franck Muller replika saat fiyatları ortalama 2000 TL ila 6000 TL arasındaki uygun fiyat aralıkları ile herkesin rahatça satın alabileceği saat modelleri haline gelmektedir. Bu nedenle Franck Muller saat fiyatları konusunda en cazip opsiyonları arayanlara EtaSaatler’in en doğru tercih olacağı söylenebilir.

Franck Muller Saat Modelleri

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de milyonlarca kişinin severek kullandığı Franck Muller saat modelleri, birbirinden farklı renk ve model seçenekleri ile alıcılarını memnun etmeye devam etmektedir. Seramik siyah, seramik gri ve seramik mavi gibi farklı ve kaliteli kadran modelleri ile büyük beğeni toplayan Franck Muller saat modelleri ayrıca renkli göstergeli ve renkli kordonlu çeşitleri ile de özellikle kadınlar için vazgeçilmez aksesuarlardan birisi haline gelmektedir.