18 ürünün tümünü görüntülüyorsunuz

Bvlgari

Bvlgari markası 1870’li yılların sonlarına doğru Yunan kökenli Sotirio Boulgaris tarafından kendisine açtığı küçük bir dükkan ile ortaya çıkmıştır.1880 yılında girişimci genç metal işçisi olan Boulgaris çok çalışarak Roma’nın ünlü şehirlerinde koleksiyonlarını satışa sunmuştur. Daha sonra ismini Roma piyasasında daha elit göstermek için Bulgari olarak değiştirmiştir.

Bvlgari Replika Saatler

İşlerini çok büyüten Bulgari mücevher ve gümüş işçiliğinde ünlenmiştir. Vefatından sonra oğulları bu işi devralmıştır. Bulgari ismini kendi oğulları Roman alfabesine uygun olması için Bvlgari olarak uyarlamıştır. Bvlgari markası tarih boyunca cüzdan, broş ve benzeri ürünler üzerinde geniş bir kitleye yayılmıştır ancak Bvlgari markası çıtasını daha da yükselterek Bvlgari saat koleksiyonunu tüm dünyaya duyurmayı başarmıştır. Klasik tasarımıyla bilinen Bvlgari kol saatleri siyah yüzü çevreleyen altın sarısı modeli çok yüksek satış rakamına ulaşmıştır. Bvlgari Replika Saatler içinde diğer önemli tasarım da yılan-kıvrımlı saat görünümlü kol saatidir.

Bvlgari Replika Saatler müşteri portföyü oldukça geniştir ve birçok yerli ve yabancı kişinin favori saat markalarından biridir. Aralarında dünya üzerinde popüler olan Elizabeth Taylor,Kirk Douglas,Audrey Hepburn gibi ünlü isimler bu markayı tercih etmektedir.Bvlgari Replika Saatler tasarımı ve işçiliği ile “Parentesi” adını verdikleri seride kişisel öğelere yer vermiştir.Herkese hitap eden sonsuz çeşitliliği ile satış rakamları ve gösterilen talep gün geçtikçe artmaktadır.

Bvlgari Saat Fiyatları

Bvlgari kol saatleri her yaşa ve tarza uygun modelleri ile vazgeçilmez bir aksesuardır. Orijinal Bvlgari saat fiyatları her renkte ve modelde farklılık göstermektedir. Örneğin;Bvlgari Total Black İnox Case Diamonds Indexes modelinde kol saatinin orijinal fiyatı 4.920 Euro satış rakamı ile Bvlgari marka saat tutkunlarına sunulmuştur.

Klasik ve spor şıklık konusunda iddialı olan Orijinal Bvlgari saat fiyatları konusunda bilgi sahibi olmak isteyenler için Bvlgari Diagono Professional Scuba Diving modelinin 2.036 Euro olduğunu söyleyebiliriz. Orijinal fiyatların yanında Bvlgari marka kol saatleri konusunda farklı fiyat bilgisi öğrenmek isteyenler için ETA mekanizmalı Bvlgari Replika saat fiyatları ise 2.000TL-6.000TL arasında marka ve modele göre değişkenlik göstermektedir. ETA saatler kasa çapı, kasa malzemesi,kasa yüksekliği ile orijinali ile birebir aynıdır.

Bvlgari Saat Modelleri

Bvlgari saat modelleri hem klasik hem de spor görüntüsüyle geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Farklı modellerde ince işçilikle üretilmiş Bvlgari marka kol saatleri farklı tekniklerle ve malzemelerle üretilmiştir. Bvlgari saat modelleri için aşağıda yer alan ürünlere bakarak bilgi sahibi olunabilir.