22 üründen 1-18 arasını görüyorsunuz

Richard Mille Flyback Chronograph

1992 yılında Mauboussin için lüks saat imal etmeye başlayan Richard Mille, 1999 yılında kendi adını verdiği şirketini kurarak başarı adımlarını tırmanmıştır. Günümüzde mekanik ve lük saatçiliğin zirvesinde görülen Richard Mille, çıkardığı her koleksiyon ile dünyada büyük bir üne sahip olmuştur. Flyback Chronograph serisi ile de tüm dünyada hem orijinal hem de Flyback Chronograph replika saatleri ile en çok tercih edilen markaların arasındadır.

Richard Mille Flyback Chronograph Replika Saatler

Richard Mille Flyback Chronograph replika saatler, ETA mekanizması kullanılarak tasarlanmış, orijinalleri ile birebir aynı olan saatlerdir. İmal edilirken ince bir işçilik kullanılması nedeniyle orijinalleri arasındaki fark, yalnızca uzman kişiler tarafından anlaşılabilir. Bu özellikleri ile özel birine özel bir hediye almak, hem şık hem de lüks bir hediye tercih etmek isteyen kişilere hitap ediyor. Flyback Chronograph replika saatler, kendine özgü, karakteristik tasarımlarıyla da beğeni topluyor.

Richard Mille Flyback Chronograph Saat Fiyatları

Orijinallerinden daha uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz Richard Mille Flyback Chronograph saat fiyatları 2000-6000 TL arasında değişiklik gösteriyor. Saatin modeline ve üretildiği yıla bağlı değişiklik gösteren Flyback Chronograph saat fiyatları, kalite ve uzun yıllardır var olan tecrübe hesaba katıldığında kullanıcılarını her açıdan tatmin ediyor.

Richard Mille Flyback Chronograph Saat Modelleri

Flyback Chronograph saat modelleri, zengin çeşitliliği ile karşımıza çıkar. 1000 parçaya sahip ve benzersiz 3 parçalı olarak üretilmiş saat modelleri ile saatçilik sektöründe takdir toplamış serilere imza atıyor. İstenilen zamanda sıfırlanabilir kronograf özellikli Richard Mille Flyback Chronograph saat modelleri, karakteristik yapısı ile serinin içinde dikkat çekiyor. Koleksiyonun içinde bulunan RM011 saat modeli ile Felipe Massa ile tanıtılmış ve denizaltı düşünülerek tasarlanmıştır. Paslanmaz çelik kullanılarak imal edilen saatler, ultra dayanıklılık gösterirken, serinin ismi amiral gemisi olarak hafızalara kazınıyor. Rotor geometrisi, ayarlanabilir flyback, otomatik saat hareketi, 60 dakikalık geri sayım sayacı, 12 saatlik totalizer ve ay özellikleri ile seride parlayan yıldızların içindedir. Birçok açıdan kullanıcıya avantaj ve kullanım kolaylığı sağlayan Flyback Chronograph replika saatler, saat kullanıcılarının ve saat uzmanlarının dikkatini ve beğenisini büyük ölçekte çekmeyi başarmıştır.