4 ürünün tümünü görüntülüyorsunuz

Hublot Big Bang EVO

Yenilikçi ve sıra dışı materyaller kullanarak saat üreten Hublot, 1980 yılında Cenevre yakınlarındaki Nyon’da kurulmuştur. Kurulduğu yıl, bir ilke imza atarak dünyanın ilk kauçuk kayışlı saatini üretmiş ve Basel’de ödüle layık görülmüştür. Daha sonra başarı merdivenlerini hızlı bir şekilde tırmanan firma, Big Bang koleksiyonu ile de aradığı çıkışı yakalamıştır. Dünyada çok sayıda ünlünün de tercihi olan firmanın hem orijinal hem de Big Bang EVO replika saatleri yoğun ilgi görüyor.

Hublot Big Bang EVO Replika Saatler

 Big Bang EVO replika saatler, ETA mekanizması kullanılarak üretilmiş olan yüksek kalitedeki saatlerdir. Kullanılan malzemelerin kalitesi ve orijinal ürün esas alınarak yapılmış olması dolayısıyla işlevsellik ve kalite açısından birebir aynı özellikleri taşır. Orijinal ürün ile Big Bang EVO replika saatler arasındaki farkın yalnızca saat uzmanları tarafından anlaşılabilmesi ile de saatler hakkını veriyor.

Hublot Big Bang EVO Saat Fiyatları

Big Bang EVO saat fiyatları 2.000 TL ile 6.000 TL arasındaki değerlerde bulunuyor. Big Bang EVO saat fiyatları, birbirinden farklı, özel materyaller kullanılıp ve işlevsellik açısından yüksek kalite olması gibi durumlar göz önüne alındığında uygun bir fiyat aralığında bulunuyor.

Hublot Big Bang EVO Saat Modelleri

Big Bang EVO saat modelleri, geniş ürün çeşitliliği ve işlevselliği ile karşımıza çıkar. Kronograf özellikli ve tourbillon mekanizmaları ile kullanıcılarına farklı seçenekler sunarken, 42 saatlik bir güç rezervine sahip olması da dayanıklı bir saat olduğunun kanıtı niteliğindedir. 100 metreye kadar su geçirmeme özelliği, seride göze çarpan niteliklerden biriyken, 18 ayar altından imal edilen modeller de büyük beğeni topluyor. Üretiminde 18 ayar kırmızı altın bulunan modeller kadınlar tarafından hoş ve güzel karşılanırken, otomatik mekanizmalı ve kordonu kauçuk malzemeden yapılmış modeller de erkekler tarafından beğeniliyor. Farklı renk ve model seçenekleri sunan Big Bang EVO saat modelleri yapımında safir cam kullanılmıştır ve bu sayede saatler herhangi bir kazaya veya çizilmeye karşı dayanıklıdır. Aynı zamanda Big Bang EVO saat modelleri, paslanmaz çelik kasası ile üretilmişlerdir. Her zevke ve her yaşa uyum sağlayan Big Bang EVO saat modelleri, herkesin kalbine dokunabilen bir yapıdadır.