55 üründen 1-18 arasını görüyorsunuz

Omega Saat

Omega saat konusunda dünyada belki de en çok tanınan ve adı bilinen markalardan birisidir. Temelde Swatch grubunun üyesi olan marka, 1842 yılından beri her konuda modelleme ve arzulara yönelik ciddi sağlamlıkta modeller üretmektedir. Yıllar içerisinde Swatch markasından ayrı olarak elit zevklere özel üretime girişen şirket, Omega markasını yaratarak, bir saatten beklenen estetik, kalite, sağlamlık ve dayanıklılığın adını tüm dünyaya duyurmayı başarmıştır.

Omega Replika Saatler

Günümüzde Omega replika saatler, kadın erkek ve her yaşa hitap eden çeşitlilikte, modern zevklere uygun, geçmişindeki mühendislik ve tasarım başarısını sürdüren çeşitliliğiyle, özellikle elit kesimin ilgisini çekmektedir.

Omega replika saatler, kollarda estetikliği yansıtmasının yanı sıra, insanların zaman gereksinimlerini karşılayacak model ve üretimleriyle de, sık tercih edilen bir markadır. Klasına özen gösteren elit kullanıcıların kollarında ışıldayan Omega replika saatler, yüksek kalitesi ve şıklığıyla tercih konusu olurken, farklı özellikleri ve sağlamlığıyla farklı alanlarda da kullanılmaktadır. Omega, spor müsabakalarında, su altında, gökyüzünde, tıbbi araştırmalarda ve hatta uzay araştırmalarında bile, saat ihtiyacı adına ilk tercih edilen markadır.

Omega Saat Fiyatları

İsviçreli Omega saatleri tüm Dünya’da ciddi kullanıcı sayısına ulaşırken, ilk hedefleri olan elit kullanıcılar ve diğer meraklılarına özel fiyatlar ile mağazalarda satılır. Model çeşitliliği ile her kesime hitap edebilen orijinal Omega saat fiyatları 5.000 TL ile 850.000 TL fiyat aralığında şıklığın yansıtılmasını sağlar. Tüm özellikleriyle, orijinaline en yakın Omega replika saatler olarak ETA sınıflandırmasına haiz modeller ise sadece 2.000 – 6.000 TL aralığında sunuluyor. ETA Omega saat fiyatları ile beklenen estetik aksesuar ve şıklık, en iyi ve kaliteli şekilde elde edilebilir.

Modern hayatın vazgeçilmez aksesuarı kol saatleri, hediyelik olarak da sıkça tercih edilmektedir. Eşsiz güzellikteki orijinal Omega saat fiyatları ile hediye tercih edeceklere en iyi seçim şansını sunan ETA Omega saat fiyatları, mutlu anların her an hatırlanmasını sağlar.

Omega Saat Modelleri

Yıllar boyunca oldukça fazla model geliştiren Omega, her zevke uygun çeşitliliğe ulaşmış, sağlamlık, kalite, şıklık ve saat mühendisliğinde ileri teknolojiyle meraklılarına hitap etmektedir. En beğenilen ve tercih edilen Omega saat modelleri olarak, Aqua Terra Master, Planet Ocean, Seamaster ve SpeedMaster gibi eşsiz seriler yer alır. Klasik görünümden NATO kordon çeşitliliğine kadar, estetik adına her türlü seçeneğin cömertçe sergilendiği Omega saat modelleri, farklı renklerde kadranlarını, değerli madenlerin sağlamlığı ile çeşitlendirilmiş.

Kaliteli safir cam, patentli toka ve paslanmaz çelik örme kordon çeşitleri ile ETA mekanizma gibi lüks içeriklere sahip Omega saat modelleri, muhteşem pırıltılı taş ve etkileyici renklere sahip gövdeleriyle tarz yaratmanın en iyi yoludur.