23 üründen 1-18 arasını görüyorsunuz

Cartier

Mücevher ve takı uzmanı olarak tarihteki yerini alan Louis-François Cartier, 1847 yılında kurduğu şirket ile farklı hedefleri olan ve kişilere olabileceğin en iyisini vermeye yönelik ürünleriyle tanınır. Farklı ürünler ve bizzat kendi tasarımlarıyla merak uyandıran Cartier markası, günümüzde dünyanın birçok yerinde ilginç aksesuarlar, takılar, yüzükler, deri ürünler, hediyelikler ve saatler gibi daha birçok konuda, lider markalardan olmuş durumda.

Markanın saat konusundaki ilk adımı ise 1912 yılında Gizemli Saatler olarak adlandırılan, sanatsal tasarımlar ile başladı. Günümüze kadar masaları ve duvarları süsleyen Cartier saatler, kol saatleri ve daha birçok mekânda kullanılır hale gelerek kalitesini kanıtladı.

Cartier Replika Saatler

ETA Cartier replika saatler belki de aksesuar olarak dünyada en fazla tercih edilen markalardan birisidir. Kullanıcılarının tasarımlardaki etkileyici farklılıkları sebebiyle tercih ettiği Cartier replika saatler, modern hayatın gerekliliğini klasik duruşlarıyla derinden etkilemektedir. Bayan kullanıcıların en beğendiği markalardan olan ETA Cartier saatler, erkek kullanıcılarına hitap eden model zenginliğiyle de ünlüdür.

Markanın İsviçreli rakipleriyle olan yarışta, önemli rol oynayan Cartier replika saatler, Fransız estetiğinin ve mühendisliğinin en önemli eserleri arasındadır. İlk bakışta sadece hediyelik ve aksesuar gibi algılanan Cartier replika saatler, Dünya markalarına yakışır kalitede ve dayanıklılıkta, uzun yıllar zevk sahiplerinin kollarını süslemeye devam edecek.

Cartier Saat Fiyatları

Markanın etkileyicilik simgesi haline gelen Santos De Cartier modeli, orijinal Cartier saat fiyatları değerlendirmesinde, 4.000 TL ile özel tasarım kıymetli taş işçiliğine sahip serileri için 2.500.000 TL gibi geniş bir skalada, paha biçilmektedir. Sunulan fiyatlar çok özel hediyelik modellere göre şekillenirken ETA mekanizma ve gövdeleriyle replika Cartier saat fiyatları 2.000 TL ile 6.000 TL aralığında yer alır.

Elde edilebilecek en etkileyici replika fiyatları sayesinde hediyelik olarak, Cartier kalitesinin tercih edilmesi kaçınılmaz. Yine markanın amiral gemilerinden olan Balon Blue serisi, orijinal Cartier saat fiyatları skalası içerisinde 8.000 – 850.000 TL aralığında sunulmaktadır. İster hediyelik isterseniz de kişisel şıklığın yansıtılması adına olsun, Cartier saat fiyatları ile beklentilere en etkili yanıt alınabilir.

Cartier Saat Modelleri

Cartier saat modelleri arasında markanın klasik deneyimini yansıtan Balon Blue, Tank ve Santos serileri, erkek ve kadın müşterilerinin gözdeleri arasında yer almaktadır. İlgi çekici ve hayal üstü tasarım detaylarını barındıran Panthere, vahşi yaşamın izlerini taşıyan özel bir seridir. Cartier saat modelleri arasında Panthere gibi farklı görünümüyle merak uyandıran Cartier Roadster, özellikle bayan müşterilerinin ilgisini çekmekte.

Tüm Cartier saat modelleri için estetik ve çağdaş teknoloji gibi kullanılan materyallerin dayanıklılıkları, değerli madenler ve taşlar ile değerine değer katan ışıltıları, patentli deri ve metal alaşımlı kordon ve toka gibi saatlere özel aksesuarları, son derece etkileyici ve hafiftir. ETA Cartier replika saatler, günlük kullanım ya da özel anlarda olsun lüks severlerin ve zevkli tercihleri olanların, vazgeçilmez seçenekleri arasında yer alır.