29 üründen 1-18 arasını görüyorsunuz

Panerai

Saat icat edilir, tarih içerisinde geliştirilir, detaylandırılır ve sonunda günümüzde de vazgeçilmez estetik bir aksesuar olarak kullanılmaya başlar. Saat ve de kol saati için bu kadar kısa biçimde tarihi serüvenin anlatılması yeterli olmaz ancak, 1800’lü yılların son dönemlerinde, zanaatkarlar el becerileriyle estetik tasarımlara yönelerek, marka sahibi olma hedeflerini gerçekleştirmeyi başarmışlar. İtalyan tasarımcı ve saat geliştiricisi Giovanni Panerai, küçük atölyesinde başladığı el yapımı modellerini, yıllar içerisinde geliştirerek, bir dünya markası yaratmayı başaran ustalardandır. Panerai replika saatler, günümüzde en fazla aranan ve tercih edilen markalardan birisidir.

Panerai Replika Saatler

Yüksek kaliteye sahip ETA saat sınıflandırmasına haiz Panerai replika saatler, kullanıcılar ve hediyelik tercihinde, İtalyan saat modelli severlerin gözdesi konumunda. Muhteşem kaliteleri ve tasarımları ile özellikle erkek kullanıcılarına estetik bir görünüm kazandıran Panerai replika saatler, tarihi gelişimi ile farklı modellere ve geniş bir yelpazede tasarım çeşitliliğine sahiptir.

2000’li yıllarda İsviçre’deki fabrikasının açılmasıyla birlikte, tüm Dünya’da tanınır bir marka olan Panerai, farklı zevkleri olan kullanıcılarına özel üretimler ile mükemmelliğin saat mühendisliğine yansıması olarak tarif edilir. Panerai replika saatler, bir dönem bayan kullanıcılarına hitap eden modelleri ve pusula gibi askeri hizmetlere özel tasarımlar ile de gündem de olmuştur.

Panerai Saat Fiyatları

Giovanni Panerai imzasını taşıyan orijinal Panerai saat fiyatları, 50.000 TL ile 1.200.000 TL arasında ki farklı fiyat yelpazesi ile meraklılarına ulaşmaktadır. Kalite ve tasarım farklılığının yansıdığı fiyat skalası, markanın kullanıcı tercihlerine de yansır. Özel günler ya da günlük kullanım için olsun, estetiğine önem veren erkeklerin vazgeçilmezi olan Panerai saat fiyatları, ETA mekanizmaları ve sadece uzman gözlerin ayırt edebileceği özellikleriyle 2.000 TL ile 6.000 TL aralığında satışa sunulmaktadır.

Muhteşemlikteki son nokta olarak tanımlanan İtalyan Panerai saatler, kadran, kordon, toka ve mekanizma sağlamlığını, estetiğiyle birleştirerek orijinal Panerai saat fiyatları skalasını oluşturmaktadır. ETA Panerai replika saatler ise en etkileyici modellemeler ile orijinaline yakınlığı ve yüksek kalitesiyle, meraklılarına özel fiyatlar ile sunulmaktadır. İlk üretiminden günümüze kadar oldukça farklı model ve çeşitlilik ile sunulan marka, son yıllarda teknolojik ve teknik gelişmeleri ile revaçta. Panerai saat fiyatları ile sadece bir saat değil, kişisel zevklere en uygun nitelikte, etkileyici bir aksesuara sahip olunabilir.

Panerai Saat Modelleri

Panerai saat modelleri, Luminor ve Radiomir olarak iki ana kategoride tasarım ve mühendisliğe sahiptir. Zevk sahibi erkekler için özel olarak, Special Editions, Radiomir 1940, Luminor 1950, Luminor Due seri üretimi olan modeller ise markanın saat estetiği konusundaki hâkimiyetinin simgeleridir. Marka İtalyan olunca Ferrari markasına özel üretim Panerai saat modelleri de kaçınılmaz.

Tüm modellerinin klasikliği ve retro yansıtıcılığına ek olarak, yüksek teknolojili mekanizmaları, safir cam ve farklı renklerdeki kadran detayları, kullanıcılarının en beğendiği özellikleri arasında yer alır. Kordon ve toka setlerinde kaliteli ve de renkli deri işlemeleri, gövdesinde altın ve paslanmaz çelik işçiliği, Panerai saat modelleri için vazgeçilmezliğin en önemli kriteridir.