21 üründen 1-18 arasını görüyorsunuz

Tag Heuer

Dünya çapında önde gelen lüks saat markaları arasında yer alan Tag Heuer spor saat modelleri ile yenilikçi bir yapıya sahiptir. Marka, otomobil dünyasını yakından izleyen saat modelleri ile pek çok zevke hitap etmeyi başarır.

Tag Heuer Replika Saatler

Yüksek kaliteyle üretimi yapılan Tag Heuer replika saatler köklü bir geçmişe dayanır. Edouard Heuer tarafından 1860 yılında kurulan ünlü marka ilk saat atölyesini İsviçre’de Jura bölgesindeki St- Imier’de açmıştır. Üretilen saatlerin hassas bir yapıya sahip olması ve son derece kaliteli işçiliğinin bulunması sayesinde marka büyük üne kavuşmuştur. 1920 yılına gelindiğinde Tag Heuer replika saatler Paris, Antwerp ve Amsterdam olimpiyatlarında kullanılmış ve bununla birlikte 1933 yılında Autavia başlatılmıştır. Autavia markanın yarış arabalarına özel olarak ilk gösterge tablolu kronometreye sahip özel bir saatidir.

Tag Heuer replika saatler hakkında önemli diğer bir bilgi ise bu saatlerin uzaydaki ilk İsviçre saati olmasıdır. Buna göre 1962 yılında fırlatılan gemide Glenn uzay elbisesine Heuer marka 2915A kronometreyi takmış ve markaya ün kazandırmıştır. Bu saat günümüzde Washington’da müzede muhafaza edilir. Hem tarihçesi hem de görüntüsü ile pek çok insanın beğenisini toplayan Tag Heuer replika saatler geçmişten günümüze yaygın olarak kullanılır.

Tag Heuer Saat Fiyatları

Dünya çapında tanınan lüks saat markaları arasında bulunan Tag Heuer, modellerinde önemli detaylara yer verir. Bu nedenle orijinal Tag Heuer saat fiyatları fiyat/fayda dengesini fazlasıyla sağlayan özellikler neticesinde belirlenir. Genel olarak bakıldığında saatin özelliği arttıkça buna bağlı şekilde fiyatlar da yükselir. Dolayısıyla orijinal Tag Heuer saat fiyatları yükseldikçe satın alınacak saatin işlevselliği de artar. Markaya ait fiyatlar saatin özelliğine göre kendi internet sitesinde 2000 Dolar ile 20000 Dolar civarında değişir. İkinci el Tag Heuer saat fiyatları ise en az 3000TL civarındadır.

Tag Heuer replika saatler için fiyatlar incelendiğinde ise ETA mekanizmalı Tag Heuer replika saat fiyatları 2000 TL – 6000TL aralığındadır. Bu fiyatlar belirlenirken saatin teknik özellikleri ve detayları göz önünde bulundurulur. Bu nedenle Tag Heuer saat fiyatları farklılık gösterebilir.

Tag Heuer Saat Modelleri

Tag Heuer saat modelleri oldukça geniş seçeneklere sahiptir. Bunlar arasında özellikle Tag Heuer F1 Aston Martin Racing modeli büyük ilgi görür. Safir cama sahip olan bu saatte 316L paslanmaz çelik kasa vardır. Kordon da kasa ile aynı özelliklere sahip olup saatte siyah kadran bulunur. Ayrıca saatin göstergesinin yeşil olması da ona şık bir hava kazandırır. Bunun haricinde pek çok zevke hitap eden ve ün kazanmış çok sayıda Tag Heuer saat modelleri vardır.