2 ürünün tümünü görüntülüyorsunuz

Audemars Piguet Millenary

Audemars Piguet markası, 1875 yıllarında adını, tasarladığı etkileyici saat modelleri ile Le Brassus’ta duyurmuş olan ve günümüzde varlığını hala devam ettiren bir kuruluştur.

Büyük dikkat çeken ve oval kasa mekanizmalı Millenary saat modelleri ise 1995 yılında tasarlanıp, piyasaya sürülmüştür. Millenary koleksiyonunda en dikkat çeken özellik ise diğer saat modellerinden farklı olarak, ön tarafında el işçiliğiyle yapılmış olan bir üretim hareketinin bulunmasıdır.

Audemars Piguet Millenary Koleksiyonu orijinal ve replika saatler, tasarlanmasından yıllar sonra bile el becerisi, hassaslığı, titiz işçiliği ve özgün tasarımlarıyla dünyada birçok saat kullanıcısının dikkatini çekmeyi başarıyor.

Audemars Piguet Millenary Replika Saatler

Her modeli bir sanat ustasının elinden çıkıp, sanat eseri değeri taşıyan -Millenary replika saatler, yumuşak eliptik durumu, dekoratif güzelliği ve estetik açıdan verdiği haz ile hem kadın hem de erkek kullanıcılarının beğenileri topluyor.

Köklü bir geçmişse sahip olan kuruluşu tercih eden kişiler arasında dünya tarafından tanınan ve benimsenmiş ünlüler de yer alır. Yıllardır şık duruşundan bir şey kaybetmeyen Millenary replika saatler, gelenekselliğin modernizmle bütünleşmesinin kanıtıdır.

Audemars Piguet Millenary replika saatler, ETA mekanizmalı olarak üretilen, kalitesi, orijinal ile birebir aynı şekilde üretilmesi ve kullanılan malzemelerin en iyisi olması nedenleri ile elit bir zümreye hitap eder ve bu nedenle alanında en iyisidir.

Audemars Piguet Millenary Saat Fiyatları

Millenary ETA mekanizmalı saat fiyatları, kullanıcılarının yüzünü güldüren cinstendir. Öyle ki, orijinal Audemars Piguet Millenary serisindeki saat fiyatları ile karşılaştırıldığında, kalite olarak aynı olan saatlerin arasındaki fiyat farkı dudak uçuklatır.

ETA mekanizmalı Millenary replika saat fiyatları 2000-6000 TL arasında değişmekte olup, bu sayede eşine, dostuna hediye almak isteyen kişiler için paha biçilmez bir kaftan oluyor. Orijinalinden ayırmanın yalnızca usta insanlar tarafından olabileceği ETA mekanizmalı Millenary saatleri, şıklığı, özgün tasarımları ve kalitesiyle yalnızca fiyat olarak değil estetik açıdan da hem gözlere hem de yüreklere hitap eder.

Audemars Piguet Millenary Saat Modelleri

Audemars Piguet Millenary saat modelleri, oval kasa olarak üretilir ve bu özelliği ile tarihin tozlu raflarında kalan saat modellerine bizleri götürür. Merkezi olmayan kadranlarla tasarlanan Millenary saat modelleri, göz alıcı ve eşsiz tasarımları ile her yaştan insanın dikkati çeker.

Üstelik hem kadınlar hem de erkekler düşünülerek tasarlanmış, altın kaplama, kauçuk kordon ve benzeri özellikli modelleri ile gönülleri fetheder. Beyaz altın ve pembe altın çerçeveli, görünüş açısından bir bileziği anımsatan modeller, kadınların gönlünü çelerken, erkeklerin dikkatini çeken ürünler ise genellikle su geçirmez veya çelik kasaya sahip modeller oluyor.