496 üründen 1-18 arasını görüyorsunuz

Rolex

Dünya çapında en değerli yüz saat markasından biri olarak bilinen Rolex yıllık satış hasılatı oldukça yüksek belirlenen markalar arasında yer alır. İlk olarak faaliyetlerine saat ithalatı ile başlayan marka günümüzde motor, yelken, golf ve tenis gibi en kapsamlı etkinliklerde, binicilik turnuvalarında kullanılır.

Rolex Replika Saatler

Rolex replika saatler ile ön plana çıkan markanın kuruluşu 1905 yılına dayanır. İngiltere’de kurulan bu şirketin ilk ismi Wildsorf And David olarak geçer. 1915 yılına gelindiğinde ise şirketin ismi Rolex şeklinde tescil ettirilmiştir. Bu ismin Türkçe karşılığı saat ile ilgili mükemmellik olarak ifade edilir. Saat konusunda önemli ilklere imza atan Rolex replika saatler otomatik olarak gün ve tarih değiştiren ilk kol saati, tek seferde bir zaman diliminden daha fazlasını gösteren ilk kol saati ve yüz metreye kadar su geçirmeyen ilk kol saati olma unvanlarına sahiptir. Bu özelliklere sahip saatlerin üretilmesiyle birlikte Rolex replika saatler için olan ilgi daha da artmıştır. Markaya göre kendi saatlerini takmak sınırsız bir dünyaya adım atmakla aynı anlama gelir. En yüksek zirvelerden en derin okyanuslara kadar kullanılabilen Rolex replika saatler vizyonerler, sanatçılar, sporcular ve öncüler tarafından sıklıkla tercih edilir.

Rolex Saat Fiyatları

Orijinal rolex saat fiyatları saatin özelliklerine bağlı olarak değişir. Erkek ve kadınlar için özel olarak tasarlanan bu saatler yüksek hassasiyete ve prestije sahiptir. Modeller arasında hem klasik hem de profesyonel saatler yer alır. Her bileğe kolayca uyum sağlayan saatler dünya çapında kullanılır. Bu bakımdan orijinal rolex saat fiyatları incelendiğinde özellikle kadınlar için tasarlanan saatlerde yer alan beyaz altın, çelik, platin, pırlanta gibi detaylar fiyatları yükseltir.
Rolex saat fiyatları replika modeller için daha düşüktür. Air King modelli saatleri en uygun fiyat aralığına sahip modeller olarak bilinir. ETA mekanizmalı Rolex replika saat fiyatları ise 2000 TL ile 6000 TL aralığındadır. Özellik olarak bakıldığında bu saatler özel sertifikayla birlikte satılmakta ve bu sertifika ile Rolex satıcısına götürüldüğünde tekrar paraya çevrilmektedir. Bu bakımdan Rolex saat fiyatları pek çok bütçeye uyum sağlar.

Rolex Saat Modelleri

Rolex saat modelleri kendi içerisinde Air King, Cellini, Datejust, Day Date, Daytona, Explorer, Deepsea Sea – Dweller, GMT – Master II, Oyster Perpetual, Submariner, Yacht Master ve Yacht Master II gibi alt modellere ayrılır. Ekstrem koşullarda test edilen rolex saat modelleri su geçirmezliğin sembolü olarak kabul edilen Oyster kasa yapısına sahiptir. Saatlerin kadran yapısı ise marka için son derece önemli olup burada hem sanatsal uzmanlık hem de ileri teknoloji bir arada kullanılır. Ayrıca rolex saat modelleri su geçirmez kasa kısmında perpetual mekanizma barındırır ve bu mekanizma yalnızca özel aletlerle sertifikalı saat ustaları tarafından görülebilir.