17 ürünün tümünü görüntülüyorsunuz

Longines Saatler

Longines saatlerinin tarihi 1832’ye dayamaktadır. Aguste Agassiz ve iki ortağı ilk olarak natüralist biçimde eşapmanlı cep saatleri üretmeye başladılar ve ürettikleri kaliteli saatler sayesinde 1846 yılı itibariyle ABD ve Atlantik gerisinde, büyük başarı elde etmişlerdir. İsviçreli zanaatkârlar, ortak olarak Aguste’nin yakın bir akrabası olan ekonomist Ernest Francillon ile anlaştıklarında, bugünkü şirket kuruluş tarihini de belirlenmiştir.

Longines Replika Saatler

1852 tarihinde Longines adını verdikleri saat şirketi, yıllar boyunca etkileyici modeller ve kaliteli üretimleriyle dünyanın birçok yerinde adını duyurmayı başardı. İlk kol saati kalibrelerini ise 1913 yılında piyasaya sürdüler. Longines replika saatler kadim geçmişi ve etkileyici kaliteleriyle halen dünyada klâs meraklılarına hitap eden ve en fazla aranan markalardandır.

Longines replika saatler hafifliği ve dayanıklılıklarıyla ünlüdür. Etkileyici görsel özellikleri barındıran kadran detayları, sadeliğin yanında tasarımda hayallerin ince işçiliğini yansıtır. Son dönem modellerine kadar özellikle orta yaş erkeklere hitap eden klasik Longines replika saatler, teknik gelişimler ile artık her yaştan meraklılarının beğenisini kazanmakta. Saat meraklılarının dikkatli gözleri, ETA mekanizmalı yüksek kaliteyi yansıtan Longines replika saatler içerisindeki fark yaratan detayları ve saat yanında farklı özellikler barındıran yapılarını, çok beğenmekte ve tavsiye etmektedir.

Longines Saat Fiyatları

Yılların verdiği tecrübe ve sanatsal yaklaşımla üretilen orijinal Longines saat fiyatları, model ve üretim zamanı farklılıklarıyla 7.000 TL ile 115.000 TL aralığında alıcı bulmaktadır. El işçiliğinin zarafetiyle kullanıcılarına ciddi şıklık kazandıran ETA Longines saat fiyatları ise 2.000 – 6.000 TL aralığında meraklılarıyla buluşmakta. Estetik görünümleriyle zevk sahibi, etkileyici erkeklerin tercihi olan Longines modelleri, detaylara özen gösteren bayan müşterilerinde ilgilerini çekmektedir.

İnce detaylar ve taşların ışıltısını yansıtan modeller için orijinal Longines saat fiyatları erkek modeller ile benzer skalalarda yer almaktadır. ETA kalitesiyle orijinalinden ayırt edilemeyen Longines replika saatler, bir aksesuar olarak kullanıcılarına verdikleri güven ve estetik ile hediye arayışında olanların da, içlerini ferahlatmaktadır. Eşsiz görünümleriyle Longines saat fiyatları, bir mutluluğu hediye olarak taçlandırmak isteyenlerin ilk tercihleri arasındadır.

Longines Saat Modelleri

Kol saati üretiminin temelinde, erkek modellerinin ağırlığı hissedilse de, Longines saat modelleri içerisinde özel olarak tasarlanmış bayan modelleri meraklılarını cezp eder. Longines markasının amiral gemisi konumundaki Elegance Ladies, bayan müşterilerine özel, Master Collection ise erkek müşterilerine özel model çalışmalarıyla ünlüdür. Markanın etkileyici gövde ve kalibre detaylarında, değerli madenlerden oluşturulan kıymetli işçilik, Longines saat modelleri serilerinin tümünde yer alır.

Altın, bronz ve paslanmaz çelik örgü kordonlarının yanında, yüksek kaliteli deri detaylar, el emeği işçiliğin sırrıdır. Longines saat modelleri arasında Primaluna, Conquest, Hydroconquest ve Dolcevita gibi seriler ise farklı zevkleri olan meraklılara hitaben çeşitlilik gösterir. Kaliteyi seven ve estetiğine özen gösterenlerin aksesuar tercihi Longines saatleri, beklentilerin üstünde ki kalitesi sayesinde, istenilen etkiyi fazlasıyla vermektedir.