8 ürünün tümünü görüntülüyorsunuz

Jaeger Le Coultre Reverso

Jaeger Le Coultre Reverso Replika saatler, eski çağlarda İsviçre’nin bir Jura Dağı yakınlarında bulunan Jaeger Le Coultre şirketinin muhteşem bir ürün ortaya koymak amacıyla kollarını sıvadığı an ortaya çıkıyor. Şirket masalsı bir ürün ortaya koyarak dünya üzerinde tanınmak ve her zevke uygun saatler üretmek istiyor. Ve bu hedefini başarıyla tamamlıyor.

Jaeger Le Coultre Reverso Replika Saatler

Jaeger Le Coultre Reverso Replika saatler kısa sürede muhteşem bir yapıyla tasarlanıp piyasaya sürülüyor ve beklentinin çok üstünde beğeni ile karşılanıyor. O günden itibaren Reverso saat modelleri herkes tarafından bilinen ve sıklıkla alınan bir ürün oluyor. Göz dolduran yapısı ve muhteşem tasarımıyla her türlü kombine uyum sağlayacak olan Reverso Replika saatler, farklı özellikleriyle saat severlerin göz bebeği olmayı başarıyor.

Jaeger Le Coultre Reverso Saat Fiyatları

Jaeger Le Coultre Reverso saat fiyatları, 3,450 Tl olarak karşımıza çıkıyor. Ancak saat modellerinin değişiklik göstermesi halinde fiyatın da modele bağlı olarak değişiklik göstereceği bilinmeli. Orijinal Reverso saat fiyatlarını incelediğimiz zaman 3,450 Tl’nin çok üzerinde olduğunu görüyoruz. 27 bin olarak orijinal Reverso saati fiyatlanıyor. Reverso saat modelleri kampanya ile satıldığı zaman çok uygun fiyatlara alıcısıyla buluşuyor. Jaeger Le Coultre Reverso saat fiyatları eta mekanizmasının hakim olması nedeniyle bu şekilde uygun fiyata satılıyor aksi takdirde bu muhteşem ürünün bu derece uygun alınması olası değil.

Jaeger Le Coultre Reverso Saat Modelleri

Reverso saat modellerini incelediğimiz zaman farklı 8 tane muhteşem ürün karşımıza çıkıyor. Her ürün kendi bünyesinde farklı özellikler barındırıyor. Lakin Reverso saat modellerinin ortak özelliğinin de var olması ürünün ne derece özenle yapıldığını gözler önüne seriyor. Taşlı çelik kasanın yanı sıra altın kasa ile saat modelleri tasarlanmış. Altının Reverso saat modeli ile birleşmesi intizamın ne derece zirveye taşındığını göstermeye yetiyor. Saatin tamamen altın kaplama olmaması şıklığın zarif bir yapıya bürünmesiyle meydana geliyor. Çelik kasanın minik taşlarla süslenmesi ile muhteşem yapıya ulaşan Reverso saat modelleri, her zevke uygun olarak tasarlandığını bu özelliğiyle kanıtlıyor. Taş süslemenin abartı olduğunu düşünenler için taşsız çelik kasaya sahip Jaeger Le Coultre Reverso saat modelleri mevcut. Deri kordon ile tasarlanan saat modelleri farklı renk seçeneğinin olması sebebiyle beğeni kazanmayı her defasında başarıyor. Dünyaca ünlü Jaeger Le Coultre Reverso Replika saat modellerinin safir camla tasarlandığı da güzel bir özelliği.