20 üründen 1-18 arasını görüyorsunuz

Vacheron Constantine

Jean-Marc Vacheron tarafından 1755 yılında Vacheron Constantin markasının temelleri İsviçre’nin Cenevre kentinde atılmıştır. Geçen süre zarfında şirket faaliyetlerini sürdürmeye devam etmiştir.1819 yılında Francois Constantin ile ortaklığı ile Vacheron Constantin adı ile piyasada varlık sürdürülmeye başlanmıştır.

Vacheron Constantine Replika Saatler

1887 yılında Vacheron Constantin saatler ile kazanılan üstün başarılar sayesinde İsviçre Ulusal Sergisinde altın madalya ile ödüllendirilmiştir. 1987 yılında şirket yılda 20.000 saat üreterek Suudi Arabistan Petrol Kralı’nın ilgisini çekmeyi başarmıştır. Kral Şeyh Ahmet Zeki Yamani o tarihlerde kişisel portföyüne bu saatleri katmış ve daha sonra şirketin hissedarı olmuştur.

2004 yılında Vacheron Constantin replika saatler yeni merkezi Cenevre’de farklı tasarımlar üretmeye devam etmiştir. Vacheron Constantin markası günümüzde en çok satan ve talep edilen kol saatleri arasında yer alıyor. Yapılan bir araştırmaya göre dünya üzerinde satın alınan saat markaları arasında Vacheron Constantin replika saatler ilk üçte yer almaktadır.

Dünyaca ünlü herkes tarafından tanınan yerli ve yabancı ünlüler marka saatleri genellikle tercih ediyorlar. Mariah Careh, Joan Collins, Sarah Ferguson, David Beckham gibi ünlüler aksesuar alışverişinde kol saati markası olarak Vacheron Constantin saatlerinden vazgeçemiyorlar.

Vacheron Constantine Saat Fiyatları

İsviçre’nin en ünlü saat markalarından biri olan Vacheron Constantin saat fiyatları öne çıkan modellerinde ve farklı tasarıma sahip modellerinde farklılık göstermektedir. Vacheron Constantin Partimony koleksiyonunda binlerce değişik klasik kol saatleri bulunmaktadır. Beyaz altından üretilmiş sade görüntüde ve ince iki ibresi olan Vacheron Constantin saat fiyatları 13.700 Euro’dan başlayıp işçiliğe ve tasarıma göre değişmektedir.

Kırmızı altın kullanılmış sonsuz takvimli saat modelinde ise fiyat 54.000 Euro’ya kadar çıkabilmektedir. Platinden üretilen Vacheron Constantin saat fiyatları diğer modellerden daha yüksek fiyatlarda satılmaktadır. Platin model dakika tekrarlama işlevli saat modelleri 309.000 Euro ile satışa sunulmaktadır. Bu fiyatlara ek olarak alternatif fiyat araştıranlar için aynı model ve özelliklerle aynı derecede üretilmiş ETA Mekanizmalı Vacheron Constantin Replika Saatler 2.000TL – 6.000TL arasında model bazında farklı ücretlerle satılmaktadır.

Vacheron Constantine Saat Modelleri

Vacheron Constantin saat modelleri özelliklerine ve imalatında üretilen malzemelere göre farklı kategorilere ayrılmıştır. Bu modelleri Partimony, Overseas, Historiques, Traditionnelle, Fiftysix olarak kategorize etmek mümkündür.

Vacheron Constantin saat modelleri her zaman ilklere damgasını vuran saat modelleri arasında yer almaktadır.Dünyanın en teferruatlı saati 57 komplikasyona sahip Tourbillon Cenevreli üreticiler tarafından bu marka adı altında üretilmiştir. Vacheron Constantin saat modelleri işlevsel olarak diğerlerinden ayrılmaktadır.