19 üründen 1-18 arasını görüyorsunuz

Jaeger Le Coultre

İsviçre Jura Dağı vadilerinin derinliklerinde, Vallée de Joux’da 1933 yılında faaliyete giren Jaeger Le Coultre saat şirketi, etkileyici model ve serileriyle günümüzde saat dünyasının ilklerine imza atmış bir markadır. İlk günden beri üretimde uzmanlık gerektiren konularda eşsiz zanaatkârlık hünerleri sergileyen şirket, 1200’ün üzerinde patentli kalibratör üretmeyi başarmıştır. Günümüzde ise kadim saat sanatının çağdaş çizgiler ile birleştiği modeller ile Jaeger Le Coultre replika saatler, oldukça revaçta.

Jaeger Le Coultre Replika Saatler

Markanın en etkileyici özelliği ise 1929 yılında icat ettiği hafif materyaller ile en yüksek dayanıklılığa sahip model çalışmalarıdır. Çok özel çalışmalarıyla tüm Dünya’da meraklısı bulunan Jaeger Le Coultre replika saatler, bu günlerde ETA mekanizmaları ayırt edilmez niteliklerde modelleriyle, ilgi çekiyor.

Kalitesiyle adını ispatlamış olan Jaeger Le Coultre, halen kol saati gibi masa ve duvar saatleri modellerini üretmekte. Her model ve serisinde eşsiz saat mühendisliği ile hayal ötesi tasarımı birleştiren Jaeger Le Coultre replika saatler, erkek ve bayan müşterilerinin bir aksesuardan fazlasına sahip olmalarını sağlıyor.

Jaeger Le Coultre Saat Fiyatları

İsviçreli saat duayeni, orijinal Jaeger Le Coultre saat fiyatları ile kullanıcılarını heyecanlandırırken, modellerini mağazalarında 7.000 TL ile 1 milyon TL’ye varan skalada satışa sunuyor. Muhteşem saatlere meraklılar tarafından oldukça ilgi gösterilirken fiyatlar, kalitesinin ve dayanıklılığının sonucu olarak belirlenmektedir. ETA kalitesiyle sunulan benzersiz Jaeger Le Coultre saat fiyatları ise 2.000 – 6.000 TL aralığında sunulmakta.

Klasik yuvarlak ve dikdörtgen tasarımlar ile erkek ve bayan müşterilerine hitap eden Jaeger Le Coultre replika saatler, şıklık ve ışıltı yayma konusunda son derece cömert seçenekler barındırıyor. Fiyat aralıklarına rağmen ciddi talep gören markanın bazı model ve serileri özel olarak üretilmektedir. Orijinal Jaeger Le Coultre saat fiyatları oluşurken bu gibi özellikleri dikkate alınır.

Replika üretimlerin zirve noktası sayılan ETA mekanizmalı Jaeger Le Coultre modelleri ise hem kişisel kullanım hem de hediyelik olarak daha kolay elde edilir seviyelerde pahaya sahiptir. Jaeger Le Coultre saat fiyatları, zevk sahibi kullanıcılarına hitap ederken, kendi zevkleri kadar sevdiklerinin mutluluklarını da paylaşmalarını sağlar.

Jaeger Le Coultre Saat Modelleri

Çeşitlilik bakımından 7.000’in üzerinde seyreden Jaeger Le Coultre saat modelleri, muhteşem tasarımlar ve etkileyici farklılıklar ile kullanıcılarının zevklerine hitap etmektedir. Klasik saat tasarım hatlarına sahip Master Calendar ve dikdörtgen yapısıyla zarafeti yansıtan Reverso, markanın en beğenilen ve en çok aranan serilerine sahip modelleridir. Jaeger Le Coultre saat modelleri safir cam ve dayanıklı gövdeleriyle hafifliği harmanlamış, gerçek saat mühendisliğinin ürünleridir.

Altın, bakır, bronz ve paslanmaz çelik gövdelerine hakiki deri ve örme metal kordonlar eşlik eder. Kadranlarındaki detaylar ve kalibre işçilikleri, ETA Jaeger Le Coultre saat modelleri için her modelde eşsizdir. Kollarda farklı his ve ışıltı arayanların tercihlerinden olan Jaeger Le Coultre, zamanın ötesinde bir klasikliğin yansımasıdır.