46 üründen 1-18 arasını görüyorsunuz

Patek Philippe

Polonyalı saat ustası Antoni Patek 1839 yılında Cenevre’de ilk olarak cep saati üretmeye başlamıştır. 1845 yılında Fransız saat ustası Adrien Philippe ile beraber çalışmaya başlamışlardır. Şirket bugünkü ismini 1851 yılında alarak dünyada ilk kez kurma tepe saatini üreten şirket ünvanını taşımaktadır.

Patek Philippe Replika Saatler

Patek Philippe replika saatler ilk olarak Kraliçe Victoria’nın 1.Dünya Sergisinde Londra’da dikkatini çekmiştir. Kraliçe Victoria oğlu ve eşi için iki adet saat satın almıştır. Bunun sayesinde İtalyanlar ve Danimarkalı aileler bu markanın düzenli müşterisi olmuşlardır. Patek Philippe 1902 yılında ilk kez çifte kronometreli saatin patentini almıştır. 1925 yılında sonsuz takvimli saat üretimine başlamışlardır. 1932 yılında Stern ailesi bu şirketin yönetimini üstlenmiştir ve günümüzde de hala bu aile tarafından Patek Phillippe kol saatleri faaliyetlerini sürdürmektedir.

Patek Philippe replika saatler Türkiye’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk tarafından kullanılmıştır. Atatürk’ün kullandığı saat 18 ayar altından üretilmiştir ve saatin arka kapağına K.Atatürk yazılmıştır. Aynı zamanda İngiliz rock grubu Beatles’ın üyesi Ringo Starr Patek Phillippe markasının Aquanaut modelini kullanmıştır.

Patek Philippe replika saatler o kadar popüler ve tasarım harikası olmuştur ki yoganın kurucusu Dalai Lama’ya eski Amerika Başkanı Franklin Roosevelt bu kol saatlerinden birini hediye etmiştir. Günümüzde ise pop şarkıcısı Demet Akalın Naitilius 5711 modelinde Patek Philippe saatine sahiptir. Ayrıca Brad Pitt’de aynı model erkek kol saatini kullanmaktadır.

Patek Philippe Saat Fiyatları

Patek Philippe saat fiyatları farklı modellere ve mekanizmalara göre belirlenmiştir. Politika,sanat ve spor dünyasında en çok tercih edilen saat markası arasında yer alan Patek Philippe saatleri yüksek hassasiyetle çalışan modern tasarımı ile büyük ilgi toplamıştır. Patek Philippe markasının Grandes Complications 5304R modeli altın gül rengi ve farklı özellikleri ile 500.000 Euro olarak satılmaktadır.

Patek Philippe saat fiyatları için araştırma yapıldığında orijinal fiyatların en düşük 4.500 Euro en yüksek ise 500.000 Euro civarında satışı yapıldığı görülmektedir. Ellipse d’OR modeli manuel mekanizmalı bir kol saati olup 4.500 Euro gibi bir fiyatla satılmaktadır. Orijinal satış fiyatları bu aralıklarda seyrederken bu saatin müdavimi olan saat kullanıcılarına hitaben tamamen aynı kasaya ve özelliklere sahip ETA mekanizmalı Patek Philippe Replika Saatler 2.000TL ile 6.000TL arasında satışı gerçekleşmektedir.

Patek Philippe Saat Modelleri

Patek Philippe saat modelleri hem spor şıklık yaratmak isteyen hem de klasik çizgisini bozmayan her kişinin vazgeçilmez aksesuarıdır. Patek Philippe kol saatleri üretim programında klasik model Calatrava, sportif ve modern tasarımlı Naitulus ve Aquanaut, farklı mekanizmaya sahip Grandes Complications, trend kasaya sahip Ellipse d’OR,Gondolo ve Twenty-4 yer almaktadır.

Patek Philippe saat modelleri eşsiz işçiliği ve yuvarlak, elips ve dörtgen kasasıyla her tarza hitap etmektedir. Patek Philippe kol saati modellerinde kullanılan mekanizmaları web sitemizde inceleyebilirsiniz.