13 ürünün tümünü görüntülüyorsunuz

SevenFriday

2012 yılında kurulan marka saat sektöründe ileri gelen markalar arasına adını yazdırmıştır. 15 yılı aşkın süredir yeni tasarımlara imza atan marka replika saat sektöründe oldukça çok tercih edilmektedir. Aksesuar alanında kendini geliştiren Daniel Niederer’in tecrübelerinden yararlanan SevenFriday Replika Saatler, her yönüyle klasik saat modellerinden ayrılmaktadır. SevenFriday Replika Saatler hızlı bir gelişim gösteren ve mekanik kavramını tam anlamı ile yansıtmayı başarmış bir saat markasıdır.

SevenFriday Replika Saatler

Kullanışlı ve kaliteli bu saatler Türk saat severler tarafından da çok beğenilmiştir. Bezel tasarımları ile eski televizyon çerçevelerini anımsatan tasarımı ile fark yaratan SevenFriday Replika Saatler, herkesin tarzına uygundur. SevenFriday kullanan saat severler bu saatlerin, piyasada yer alan en kaliteli ve uzun ömürlü saat olmasından yana memnuniyetlerini bildirmişlerdir. İbreleri renkli olarak vurgulanan ve mekanik özelliklerini güçlü bir şekilde ön plana koyan SevenFriday Replika Saatler göze hoş gelen tasarımları ile harika saat modellerine sahiptir. SevenFriday Replika Saatler görsel olarak hoş olduğu kadar teknik açıdan da oldukça kalitelidir. Bu elit saat modelleri şıklığınıza şıklık katacaktır.

SevenFriday Saat Fiyatları

2012 yılında ilk koleksiyonunu piyasaya süren SevenFriday saatler kısa sürede popüler olmuştur. En fazla tercih edilen saatler arasında yerini alan bu saatler harika görsel tasarımları ile herkesi etkilemektedirler. Orijinal SevenFriday saat fiyatları diğer markalara göre daha uygundur. Fiyatları 2.000 ve 6.000 TL arasında değişmektedir.

Fiyatına rağmen oldukça kaliteli olan bu saatler, şıklığınıza şıklık katacaktır. Zamanla daha fazla tercih edilen bu saat modelleri herkesin tarzına uygun ve istediği niteliklere sahiptir. Orijinal SevenFriday saat fiyatları araştırıldığında özelliklerine rağmen oldukça uygun fiyatlara olduğu anlaşılmaktadır.

SevenFriday Saat Modelleri

SevenFriday saat modelleri farklı tasarımı ile dikkat çekmektedir. Şık çerçeveleri ve kaba olmayan çapları ile diğer saatlerden daha hoş bir görüntüye sahip olduğu düşünülmektedir. Kalitesinin yanı sıra modellerinin şıklığı ile de adından sıkça söz ettiren SevenFriday saat modelleri, herkesin beğenisini kazanmıştır. İsveç’in zarif saat modellerini yansıtan marka zamanla geniş kitlelerce de oldukça çok tercih edilmiştir.

Altın kaplama kasalı modelleri ile harika tasarımlara sahiptir. Kare şeklindeki tasarımları olan bu saatlere, SevenFriday Racer modeli örnek olabilir. Bu saatlerin Safir cam kullanılan modelleri de çok fazla tercih edilmektedir. Bu cam sayesinde her türlü ışık alanında, size kusursuz bir görüş sağlayacaktır. Ayrıca paslanmaz çelik kasaları ile de dayanıklı ve kullanışlıdır.