8 ürünün tümünü görüntülüyorsunuz

A. Lange & Sohne 1815 Tourbillon

Tarihler 1845 yıllarını gösterdiği sıralarda Saksonya, Glashütte’de kurulan A.Lange&Sohne, ürettiği mekanik saatler ile Alman saatçiliğinin önemli ve zarif örnekleri arasında gösterilmiştir. Kullandıkları tekniğin mükemmelliği ve yüksek el işçiliği ile saatlerini üretmeleri dolayısıyla piyasada kendine kısa sürede önemli bir yer edinmiştir. Her çıkardığı koleksiyon ile hafızalarda yer edinmiş olan markanın 1815 Tourbillon serisi de hem orijinalleri hem de 1815 Tourbillon replika saatler ile dikkatleri üzerine çekiyor.

A. Lange & Sohne 1815 Tourbillon Replika Saatler

 1815 Tourbillon replika saatler, ETA mekanizması kullanılarak, orijinal ürün ile birebir aynı olacak şekilde üretilmiş saatlerdir. Orijinal saate saygı gösterilerek, yüksek kalitede işçilik kullanılarak üretilmiş olan 1815 Tourbillon replika saatler, yalnızca uzman kişiler tarafından anlaşılacak düzeydedir. Kullanılan malzemelerin kalitesi ve orijinal ürünün sağladığı tüm fonksiyonları sağlaması nedeniyle özel bir hediye almak isteyen veya şıklığından ödün vermek istemeyip, aynı zamanda bütçesini düşünen kişiler için ideal bir tercihtir.

A. Lange & Sohne 1815 Tourbillon Saat Fiyatları

1815 Tourbillon saat fiyatları saat kullanıcılarının bütçeleri göz önüne alınarak tasarlanmış olup 2.000 ile 6.000 TL arasında bir değer aralığında tutulmuştur. ETA mekanizması garantisi ile 1815 Tourbillon saat fiyatları, hem yüksek kalitenin hem de en uygun fiyat garantisi ile kullanıcılarıyla buluşuyor.

A. Lange & Sohne 1815 Tourbillon Saat Modelleri

1815 Tourbillon saat modelleri serisi, zarif ve klasik bir tarzda karşımıza çıkar. Manüel kurmalı ve 60 saatlik güç rezervine sahip olarak üretilmiştir. Tasarımlarında, deri kayışlar bulunduğu gibi timsah adı verilen materyallerden de yararlanılmıştır. Piyasaya yalnızca 27 adet sunulması nedeni ile de özel ve güzel bir saat olması yanında, değer artış potansiyeline de sahiptir. 1815 Tourbillon saat modelleri, paslanmaz çelik kullanılarak imal edilmiş olup, Arap rakamları, demiryolunu anımsatan dakika skalası ve Lancette ibreleri ile karakteristik özelliktedir. Koleksiyonda yer alan “Homage to Walter” saat modeli, 2017 yılında ölen markanın kurucusu olan Ferdinand A.Lange’in torunu ve markayı canlandıran isim olan Walter A.Lange onuruna sunulmuştur. Aynı zamanda 1815 Tourbillon saat modelleri arasında dünyanın en pahalı saatleri listesinde yer alan ve montajı ile ince ayarı çok karmaşık, zor olduğu için yalnızca bir adet üretilen bir saat modeli de bulunuyor. Havalı ve şık tasarımları ile dikkat çeken marka, hız kesmeden saat üretmeye devam ediyor.