5 ürünün tümünü görüntülüyorsunuz

A. Lange & Sohne MoonPhase

170 yılı aşkın bir süredir saat sektöründe hizmet veren ve adını ilk ürettikleri cep saatleri ile duyuran A.Lange&Sohne, Alman saatçiliğinin zarif örneği olan markalardan biridir. Yalnızca elle elde edilebilecek mükemmellik derecesine sahip olan saat modelleri ile kısa sürede haklı bir ün kazanmış ve dünyaca tanınmıştır. Markanın temelleri Saksonya, Glashütte’ de atılmış olup, üretilen mekanik saatlerin ünü ise Saksonya’yı aşarak dünyaya yayılmıştır. Çıkardığı saat koleksiyonları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran firma, Moonphase serisinin hem orijinalleri hem de A.Lange & Sohne Moonphase replika saatleri ile herkesi etkilemiştir.

A. Lange & Sohne MoonPhase Replika Saatler

A.Lange & Sohne Moonphase replika saatler, ETA mekanizması kullanılarak üretilmiş ve orijinaline sadık kalarak birebir aynı olacak şekilde üretilmiş saatlerdir. Sağlamlığı, gücü, işlevselliği ve uygun fiyatlar ile bulunması dolayısıyla kullanıcıların hem yüreklerine hem de bütçelerine dokunuyor. Ay evresinin özel bir şekilde tasarlanması ile oluşturulan bu saatler, kullanıcıların ilgi odağıdır. Moonphase replika saatler, hem görünüş bakımından hem de işlevsellik bakımından orijinal ürün ile birebir özellik taşır ve bu nedenle şık, özgün tasarımları ile kullanıcılarını büyüler.

A. Lange & Sohne MoonPhase Saat Fiyatları

Moonphase saat fiyatları 2.000 TL ile 6.000 TL arasında bir değer aralığında yer alıyor. ETA mekanizması kullanılarak üretilen bu özel ay evreli saat modeli, sunduğu kalite ve uygun fiyatlar ile saat tutkunlarını mutlu ediyor. A.Lange & Sohne Moonphase saat fiyatları ile orijinalleri kıyaslandığında Moonphase replika saatler aynı kaliteyi sunup daha uygun fiyatlarla olması dolayısıyla sıklıkla tercih ediliyor.

A. Lange & Sohne MoonPhase Saat Modelleri

Moonphase serisi A.Lange&Sohne firmasının imzasını taşıyan nefes kesici özelliklere sahip saatidir. Saatin en dikkat çeken özelliği; normal bir saatte ortalama ay 29 gün 12 saat 44 dakika ve 3 saniye yani ortalama 29 buçuk gün sürer ve 2 buçuk yıl sonra bir günün sapması hatasını verir. A.Lange & Sohne Moonphase saat modelleri ise ay döngüsünü 99.998 doğrulukla izler ve bir kere doğru ayarlandıktan sonra saatin sürekli çalıştığını varsayarak 122,6 yıl boyunca düzeltilmeden çalışabilir. Bu özelliği ile birçok kişinin dikkatlerini üzerine çektiği A.Lange & Sohne Moonphase saat modelleri aynı zamanda 72 saatlik bir güç rezervine sahip olup, toplamda 438 tane parça kullanılarak imal edilmiştir. Parçalar arasında 47 adet mücevher ve 8 adet altın olması dolayısıyla da özel birine özel bir hediye almak isteyen kişiler tarafından tercih edilen şık ve zarif bir hediyedir. Bileğe takıldığında verdiği hissi ve geçmiş ile geleceğin inovasyonunun birleşimiyle oluşturulmuş tasarımı ile Moonphase saat modellerinin büyüsüne kapılmamak imkânsız.