13 ürünün tümünü görüntülüyorsunuz

A. Lange & Sohne

Klasik saatler denince ilk akla gelen saat markalarından biri A. Lange & Sohne saatlerdir. Bir erkek için en önemli aksesuarlardan biri de saatlerdir. O yüzden çoğu erkek saat alırken fiyatlara bakmaz. Saatin fiyatından çok duruşu, kalitesi ve kullanılabilir ömrü önemlidir. Hemen çizilen ve sürekli bozulan bir saati kim ister ki? Tasarımı, kalitesi, zerafeti ve daha birçok özelliğiyle ilgi gören A. Lange & Sohne saatler, çok tercih edilen saat markalarındandır. Farklı modelleriyle ve onların hikayesiyle saatlerin de tarihin izlerini taşıtmaktadır.

A. Lange & Sohne Replika Saatler

A. Lange & Sohne saatler, 1845 tarihinde Ferdinand Adolph Lange tarafından Almanya’da kurulmuştur. Üretime başladığı günden itibaren kısa sürede saat sektörün de önemli bir yere sahip olmuştur. Erkek saat kategorisinde çok sayıda modelleri bulunmaktadır.

A. Lange & Sohne replika saatler, genellikle klasik görünümlü ve otomatik mekanizmalıdır. Harika klasik görünümleri ve otomatik mekanizma özelliği ile kullanıcıların beğenisini almıştır. A. Lange & Sohne saatler, dünya kalitesinde üst seviyeler de olan bir saat markasıdır.

A. Lange & Sohne replika saatler, görünüşte olduğu gibi parça kalitesinde de kendini belli etmektedir. Saati bileğinize taktığınızda doğru karar verdiğinizi hemen anlayabilmektesiniz. Çizilme, su alma gibi teknik sorunlar yaşanmadığı için kullanım ömrü olarak fazlasıyla dayanıklıdır. Performans olarak da zamanla yarışıyor izlenimini vermektedir.

A. Lange & Sohne Saat Fiyatları

ETA mekanizmalı A. Lange & Sohne saat fiyatları 2.000 TL – 6.000 TL arasında değişmektedir. A. Lange & Sohne saatlerini düşünmeden alabilirsiniz. A Lange & Sohne güvencesiyle memnuniyet garantisi verilmektedir. ETA mekanizmalı A. Lange & Sohne saatlerde de hızlı teslimat avantajı sunulmaktadır.

Birçok satış sitesinde ikinci el ve orjinal A. Lange & Sohne saatler bulunmaktadır. A. Lange & Sohne saatleri, bu sitede 40.000 TL ile 600.000 TL arasında satılmaktadır.

A. Lange & Sohne Saat Modelleri

EtaSaatler.com’da altın kasa ve çelik kasa A. Lange & Sohne saatler bulunmaktadır. Web sitemizde 1815 Tourbillon ve MoonPhase modellerini bulabilirsiniz. Bu modellerde klasikliği ve tarzı gösteren deri kordonlar kullanılmaktadır. A. Lange & Sohne saatlerin de siyah, beyaz ve gri renkleri stoklarımızda mevcuttur.