11 ürünün tümünü görüntülüyorsunuz

Piaget

1874 yılında Jura dağlarında bulunan küçük bir köyde kurulan marka, zamanla gelişmiştir. George Piaget tarafından kurulan saat markası oldukça sevilen saat markalarından birisi olmuştur. Dünyanın en zarif tasarımlarına imza atan marka görsel olarak çok beğenilmektedir. Artistik tasarımları ile de ön plana çıkan saat markası kalite olarak da çok iyidir.

Piaget Replika Saatler

Mücevher saat çalışmaları ile de adından çok sık söz ettiren Piaget Replika Saatler herkesin zevkine uygun tasarımlar oluşturmaktadır. Piaget Replika Saatler hayal gücünüzün alamayacağı güzellikte modellerle sizi hayran kendisine bırakacaktır. Son yıllarda çok fazla tercih edilen Piaget Replika Saatler her kıyafetinize uyum sağlayacaktır. İstediğiniz gibi bir şıklıkta bir saat arıyorsanız Piaget Replika Saatler terci edebilirsiniz.

Piaget Saat Fiyatları

Orijinal Piaget Saat Fiyatları hakkında bilgi vermek gerekirse, bu saatlerin fiyatları uygun olduğu için tercih ediliyor denilebilir. İyi bir mekanik saat firması olan Piaget Saat ücret ve ödeme seçenekleri dolayısı ile tercih edenleri üzmemektedir. Seçkin bir alıcı kitlesine sahip olan Orijinal Piaget Saat Fiyatları 2.000 ile 6.000 TL arasında değişmektedir. Kaliteyi bu kadar ucuza aldığınız için kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Kaliteli yapısı ve harika görüntüsü ile Piaget Saatler sizleride kendine hayran bırakacaktır. Dünyanın her yerine İsveç zerafetini taşıyan marka uygun fiyatları ile çok tercih edilmektedir.

Piaget Saat Modelleri

Piaget Saat Modelleri dünyanın birçok yerinde yoğun ilgi görmüştür. Mekanik saatlerin en hassas olanlarına sahip olan markanın harika tasarımları herkesin beğenisini kazanmaktadır. Son ürettikleri Piaget Altiplano Ultimate Concept saat modeli Piaget Saat Modelleri arasında en fazla dikkat çeken modeldir. 2 mm kalınlığına sahip saat dünyanın en ince saati olarak biliniyor. Mekanik saat sanatında modelleri incelikle yapmak oldukça zor olduğu halde Piaget Saat bunu çok iyi bir şekilde başarmıştır. Kasası inceliğine rağmen dayanıklı olması açısından kobalt alaşım ile üretilen bu model 4 yıllık bir süre ile tasarlanmıştır.

Piaget Polo Diamonds Taşlı Çelik Kasa Beyaz Kadran ETA modeli de en fazla tercih edilen modellerden birisidir. Safir camla kaplı olan bu saat aynı zamanda paslanmaz çelik kasa ile üretilmiştir. Safir cam en sert maddelerden biri olduğu için oldukça dayanıklıdır. Bir diğer tercih edilen model ise Piaget Altiplano Skeleton Tourbillon Çelik Kasa Taşlı İskelet Kadran ETA modelidir. Aynı özelliklere sahip olan bu model de en fazla tercih edilen modellerin arasındadır.