16 ürünün tümünü görüntülüyorsunuz

Parmigiani Fleurier

Genç ve takdir edilen bir saat tamircisi olan Michel Parmigiani, quartz krizi ile İsviçre de saat üretiminin iflas ettiği bir dönemde ilk saat atölyesini Couvet’de açtı. Bu atölyede gün boyu antika saatleri tamir ederken şimdi günümüze kadar ulaşan büyük bir markanın altına kendi imzasını atmış oldu. 1996 yılında Val de Travers’de Parmigiani Fleurier markasını oluşturdu.

Parmigiani Fleurier Replika Saatler

Parmigiani Fleurier Replika Saatler zamanla gelişti ve dünyanın en önde gelen markaları arasında yer almaya başladı. Parmigiani Fleurier Replika Saatler şık tasarımları ile 1996 yılından beri herkesi kendine hayran bırakmaya devam etmektedir.

Küçük bir atölyede başlayan bu marka macerası günümüzde harika tasarımlara imza atan bir marka ile devam etmektedir. Parmigiani Fleurier Replika Saatler 20’den fazla koleksiyonu ile beğeni toplamaktadır. Farklı tasarımları ile herkesi büyülemeye devam eden Parmigiani Fleurier Replika Saatler herkesin tarzına uygun, modern modelleri ile en fazla tercih edilen saat markaları arasındadır.

Parmigiani Fleurier Saat Fiyatları

Parmigiani Fleurier Saat Fiyatları konusunda esnek davranan markaların arasındadır. Oldukça kaliteli olan saatlerini uygun fiyatlara veren Parmigiani Fleurier en çok tercih edilen markaların başında gelmektedir. Parmigiani Fleurier Saat Fiyatları genel olarak 2.000 ile 6.000 arasında değişmektedir.

Fiyatlarının uygun olmasına ile birlikte kalitesi ile önce çıkan marka herkese uygun tarzda saatleri ile beğeni toplamaktadır. Dünya’nın en beğenilen saat markalarından olan Parmigiani Fleurier markası yeni modelleri ile her geçen gün gelişmektedir.

Parmigiani Fleurier Saat Modelleri

Komplikasyon modelleri Parmigiani Fleurier modelleri gün geçtikçe daha çok ilgi görmektedir. Benzersiz birçok tasarımı ile gün geçtikçe saat severler tarafından daha çok tercih edilmektedir. Her model için 400 saat kadar bir süre ile el işçiliği kullanılır. Bu sebeple de eşsiz tasarımlar oluşturulur. 2006 yılında yılın saati olarak seçilen Bugatti 370 en fazla ilgi gören modellerden birisidir.

Parmigiani Fleurier Kalpa Hebdomadaire Tourbillon Çelik Kasa Gri Kadran ETA modelli de en çok ilgi gören saat tasarımlarından birisidir. Diğer tüm saatlerinde olduğu gibi bu saatinde en belirgin özelliği Safir Cam ile kaplanmış olmasıdır. Çok sert olan bu cam dayanıklılık yönünden çok sağlamdır.

Uzun ömür garantili bu saat modelleri, uzun süreler kullanılabilir. Paslanmaz çelik kasa özelliği ile de çok ilgi görmektedir. Parmigiani Fleurier modelleri herkesin tarzına uygun saatler tasarlamaktadır. Bu sebeple en çok tercih edilen saat markalarından birisidir.