9 ürünün tümünü görüntülüyorsunuz

BİR ORİS ALMAK İÇİN BEŞ NEDEN

Oris 100 yılı aşkın bir süredir İsviçre’de saat imal ediyor. Tamamen mekanik olan saatlerimiz fark oluşturan tasarımları kadar Oris mekanizmalarının simgesi olan kırmızı rotoruyla da öne çıkar. F1, dalış, caz, havacılık ve Hollywood dünyasından pek çok ünlü kişinin bu benzersiz tasarımlara olan ilgisi ve çalışmalarımıza destek vermek istemeleri, Oris modellerinin ne kadar popüler olduğunun bir göstergesidir.

MEKANİK FİKİRLER

Oris sadece mekanik saatler üreten İsviçre saat markalarından biridir. Bir mekanik saat estetik ilkeler gözetilerek ilerki nesillere tasarlanır ve geleceğe uzanır.

1904’ DEN BU YANA

Bizler uzun tarihçemiz ve mirasımızla gurur duyuyoruz ve hiçbir zaman yeni geliştirdiğimiz bir mekanizma ve saat tasarımını unutmuyoruz. Bir oris saat yaşam boyu sürecek bir mutluluk insa eder.

İSVİÇRELİ OLMANIN ÖNEMİ

İsviçre yapımı şirket, kanunlarla ve verdiği servis kalitesi ile korunmaktadır. Tüm Oris saatleri İsviçre yapımıdır ve tüm kalite kontrolleri en yüksek üretim standartlarında gerçekleşir.

ÖZGÜN VE GERÇEK

The Red Rotor saat girişimciliğinde Oris’in yüksek mekanik özelliğidir.Ne zaman Red Rotor u görürseniz, içinde gerçek ve dikkatli fiyatlandırılmış Oris in yüksek fonksiyonlu ve yıllarca süren deneyimi ile tasarlandığından emin olabilirsiniz.