20 üründen 1-18 arasını görüyorsunuz

Zenith

Saat sektörünün ağır toplarından birisi olan Zenith markası, yüz elli yılı aşkın başarılı tarihi boyunca daima dillere destan saatler üretmiş kendi özgün tarzını oluşturmuştur. Özellikle saat serisi haline getirdiği bazı özgün tasarım serileri günümüzde hala merak uyandırmaktadır.

Zenith Replika Saatler

Tüm bu nedenlerden ötürü iyi saat kullanıcılarının gönül rahatlığı ile satın alıp kullanmayı tercih ettiği Zenith marka saatlerin yüksek popülaritesi Zenith marka saatlerin fiyatına da yansıdı ve sonuç olarak da Zenith replika saatler üretilmeye başlandı. Zenith marka saatleri çok seven ya da bazı modelini özellikle almak isteyen fakat bunu saatin yüksek fiyatlarından dolayı alamayan insanlar Zenith replika saatler satın alma şansı elde ettiler. Özellikle ETA mekanizması sayesinde kusursuz bir şekilde üretilen ve gerçeğinden uzman incelemesi dışında hiçbir şekilde ayırt edilemeyen Zenith replika saatler, kullanıcıların bir numaralı tercihi olmakta ve Zenith replika saatler her geçen gün daha fazla ilgi görmekte.

Zenith Saat Fiyatları

Yukarıda bahsedildiği üzere oldukça kaliteli başarılı bir marka olan Zenith’in oldukça hakkaniyetli saatler üretmesi Zenith saat fiyatları açısından da kendini belli ediyor. Somut fiyat örnekleri verilecek olursa birçok pazaryeri sitesi verilerine göre Zenith saat fiyatları 1 milyon Türk Lirasına kadar ulaşabiliyor. İkinci el Zenith saat fiyatları incelenecek olursa fiyatlar 50 bin TL ile 600 bin TL gibi geniş bir yelpazede dağılıyor.

Buradan da anlaşılan Zenith saat fiyatları oldukça yüksek. Bu fiyatlar birebir orijinal ETA mekanizmalı replika Zenith saatler 2 bin ile 6 bin TL arasında değişmekte. Anlayacağınız Zenith saat fiyatları çok pahalı ancak orijinal Zenith marka saatlerden ayrıt edilmesi mümkün olmayan birbirinden eşsiz saatleri çok daha uygun bir fiyatla satın alabilirsiniz.

Zenith Saat Modelleri

Daha önce de değinildiği üzere Zenith markası her daim tarzını konuşturmayı başarmıştır. Öyle Zenith saat modelleri vardır ki seri olanının devamı beklenmektedir. Başarılı Zenith saat modellerine örnek verilecek olursa “Christophe Colomb” isimli Zenith saat modelleri tüm dünya genelinde sevilmekte ve saat kullanıcıları arasından sürekli aranmaktadır. Bunun yanı sıra birçok başarılı Zenith saat modelleri çelik kasasıyla, altın kaplama oluşuyla ve dolgun kasasıyla kendini ön plana çıkarır.

Eşsiz malzemeler ve baştan çıkarıcı tasarımların sentezi olarak karşınıza çıkan Zenith saat modellerinden en beğendiklerinizi, ETA mekanizmalı replika üretimler ile piyasa fiyatlarından neredeyse yüzde 95 daha ucuza satın alabilirsiniz. Yapmanız gerek tek şey birbirinden eşsiz Zenith saat modellerinden birini beğenmek ve ETA ayrıcalığı ile bunu satın almak…