9 ürünün tümünü görüntülüyorsunuz

Panerai Luminor Submersible

Bay Giovanni, eşsiz tasarımlarını saat okulunda öğrencilerine uygulatırken ortaya çıkan ürünler İtalyan donanmasının dikkatini çekmeyi başardı. Özel dayanıklılıkları ve doğru zaman bilgisiyle beğenilen modeller, artık daha gelişmiş şekilde mesleki ihtiyaçlara göre şekillenebilirdi. Donanmadan ayrı olarak denizcilik ve dalgıçlık gibi su ile iniltili işlerde kusursuz çalışan Luminor Submersible bu şekilde doğdu. Tarihi modellerinin başarısı günümüzde daha çağdaş fonksiyonellikler ile yeniden yaşatılıyor. Suyun altı ya da üstünde olsun, her an estetik ve dayanıklılığıyla büyük ilgi gören modele olan talep, farksızlığıyla dikkati çekerken çeşitliliğiyle Panerai Luminor Submersible replika saatler içinde geçerlidir.

Panerai Luminor Submersible Replika Saatler

Kalitesi, kusursuzluğu ve uzun ömürlülüğüyle dikkatleri kendine çeken Panerai Luminor Submersible replika saatler, orijinal modeller gibi modern zamanın eşsiz aksesuarı olarak talep görmekte. Farklı özellikleri ve sadeliği gizli tasarımının arkasında yer alan ETA mekanizmalı kol saatleri arasında çok beğenilen Panerai Luminor Submersible replika saatler, klâsını her ortamda sergilemeyi sevenlerin tercihi. Markanın geçmişi ile Avrupalı rakipleri arasındaki estetik yarışını iyi bilenlerin tercihi olan koleksiyon, her yaşın saat ve aksesuar ihtiyaçlarına cevap verebilecek güzellikte. ETA Panerai Luminor Submersible replika saatler uzun yıllar kusursuz şekilde çalışmaya, ışıldamaya ve kalitesini sunmaya her an devam ederek, adının ve klâsının hakkını verir.

Panerai Luminor Submersible Saat Fiyatları

En eski üretiminden, 2000’li yılların serileri arasında çok fiyat ve kalite farkı olmayan Panerai Luminor Submersible saat fiyatları birbirlerine yakın değerler almaktadır. Modern çizgi ve teknik yenilikleri barındıran orijinal Panerai Luminor Submersible saat fiyatları, 20.000TL civarından başlar, 85.000TL’ye kadar değerler alır. Tüm fonksiyon ve detaylarının kusursuz olduğu ETA Panerai Luminor Submersible saat fiyatları ise 2.000TL ila 6.000TL aralığında sunulmaktadır. Orijinal Panerai Luminor Submersible saat fiyatları özellikle klasik tarzın yansıtıldığı eski sürümlerinde üst değerler alırken yakın değerlerdeki yeni nesil modeller, benzer fiyatlar ile farklı özelliklere sahip olarak meraklılarının kollarında ışıldar. Ana fikri su altında ve üstünde kusursuz bir şekilde görev yapmak olan koleksiyon, Panerai Luminor Submersible saat fiyatları sayesinde her tür meraklısının hizmetinde.

Panerai Luminor Submersible Saat Modelleri

Konu su ve deniz olduğunda saatler için ilk özellik, suya dayanıklılık ve uzun ömürlülük olmalıdır. ETA kalitesinin cömert şekilde sergilendiği Panerai Luminor Submersible saat modelleri, yüksek basınca dayanıklı safir cam ve çelik gövdeleriyle bu özellikleri barındıran özel tasarımlar olarak bilinir. Son nesil üretimlerde Karbon kasalı modellerin revaçta olduğu Panerai Luminor Submersible saat modelleri, kauçuk ve çelik kordon detaylarıyla da estetik ve sağlamlığın garantisini verir. Muhteşem kalitedeki ETA mekanizmasının, aynı güzellikteki koyu renklerin hâkim olduğu kadran ve iç detaylarıyla şekillendiği Panerai Luminor Submersible saat modelleri, her erkeğin kolunda olmayı hak eden özel bir koleksiyon serisidir.