56 üründen 1-18 arasını görüyorsunuz

IWC

Florentıne Arıosto Jones, Amerikan ve İsviçreli saat uzmanlığının harmanlandığı IWC (International Watch Co.) saat şirketini, 1868 tarihinde kurdu. İlk kurulduğu günden beri elit segment üretimleriyle ünlü şirket, kalite ve dayanıklılık ile İsviçre saat mühendisliği felsefesiyle model çalışmalarını sürdürmektedir.

IWC Replika Saatler

Günümüzde, tarihin derinliklerinden gelen deneyimlerle, müşterilerinin özel zevklerine hitap eden IWC replika saatler, spor dünyasından, denizciliğe, maden, sosyal projeler ve daha birçok ortaklıklar ile Dünya’nın konuştuğu bir marka olmayı başardı.

Lüks ve estetiğin cömertçe sergilendiği modeller ile bir saatten fazlasını hayal edenlerin beklentilerini karşılayan IWC replika saatler, ETA mekanizmaları ve benzersiz işçiliğiyle orijinallerinden ayırt edilemez nitelikler taşımaktadır. Kullanıcılarının sosyal yaşamlarında ve kariyerlerindeki başarılarında, hep yanlarında IWC kalitesini taşıdıkları düşünüldüğünde, markaya olan tutkunun seviyesi daha iyi anlaşılabilir. Estetik ve şıklığın garantisi olan IWC replika saatler, farklı kültür ve zevklere hitap eden klasik değerlerinde, modern çizgiler ile sergilenen nadir model serileriyle beğeni almaktadır.

IWC Saat Fiyatları

ETA IWC replika saatler, muhteşem ilgi çekici tasarımlarıyla büyük ilgi görürken, özel reyonlarda ve mağazalarda orijinal IWC saat fiyatları olarak 10.000 TL ile 1,5 milyon TL aralığında yer almaktadır. Model farklılıkları ile fiyat skalası oluşan IWC saatleri, etkileyici tasarımlarında değerli madenler ve taşlardan zengin modeller üretmektedir. Ağırlık erkek kol saat serilerinde olsa da, bayanlara özel tasarımlar ve unisex modeller, orijinal IWC saat fiyatları skalası içerisine dâhildir.

ETA mekanizmalı IWC saat fiyatları 2.000 TL ile 6.000 TL aralığında, şıklığına ve aksesuar zevkine önem verenlere hitap eder seviyededir. Kol saati konusunda markanın geçmiş başarıları ile çağdaş tasarım yaklaşımının harmanlandığı modeller, mutlu anların ve anıların yaşatılmasını da kolaylaştırır. Özel IWC saat fiyatları ile hediye saat arayışında olanların ilk tercihlerinden olan marka, zevk sahiplerine özel modelleriyle hediyelik aksesuar konusunda eşsizdir.

IWC Saat Modelleri

IWC saat modelleri farklı özellikleri ve çizgileriyle zamanın daha iyi yaşanmasını kolaylaştıran tasarımlara sahiptir. Son yılların en beğenilen model çalışmaları arasında Pilot, AquaTimer ve Mark VII yer almaktadır. Daha klasik IWC saat modelleri tercih edenler ise Portoguese, Portofino ve DaVinci modellerine hayranlık duymaktalar. Özel serilerden olan Porsche Desing ve İngenieur modellerinin çeşitleri ise farklı heyecanları sevenlere hitap eder.

Tüm IWC saat modelleri, dayanıklılığı ve kalitesinin garantisi olarak, renkli altın ve paslanmaz çelik gövdelere, ilginç kadran detaylarına ve hakiki deri ile çelik kordon ve toka mekanizmalarına sahiptir. Kullanıcılarının yorumlarına konu olan detaylar için kısaca; IWC sahibi olmak ayrıcalık olarak değerlendirilmektedir.