23 üründen 1-18 arasını görüyorsunuz

Richard Mille

Kaliteli ve lüks saat markalarının olduğu bir liste olursa hiç şüphesiz bu listenin en başlarında yer alacak markalardan birisi de Richard Mille olur. Richard Mille ya da kısa adıyla RM, kaliteli mekanik saatçiliğin zirvesi olarak da nitelendirilebilir. Özgün olarak tasarlanıp el yapımıyla imal edilen Richard Mille saatler lüks mekanik saatçilik tarihine her geçen gün eşsiz ürünler eklemeye devam etmekte.

Richard Mille Replika Saatler

Saatçilik anlayışının zirvesinde olmak Richard Mille markasının replika sektöründe de çok popüler olmasına yol açıyor. Richard Mille replika saatler, çok fazla ilgi gören saatler arasındadır zira orijinal RM marka saatlerin dudak uçuklatıcı fiyatları, insanların Richard Mille replika saatler satın almasını daha cazip kılıyor. Öte yandan Richard Mille replika saatler her geçen gün daha da göz kamaştırıcı bir hal alınca müşterilerin bu tercihi kaçınılmaz oluyor.

Richard Mille Saat Fiyatları

Yukarıda bahsedilen Richard Mille saat fiyatları konusunu biraz daha açacak olursak ciddi manada dudak uçuklatıcı fiyatlar ile karşılaşmak mümkün zira dünyanın en iyi mekanik saat markası olduğunu iddia eden Richard Mille bunu fiyatlarına da yansıtıyor ve ortaya dudak uçuklatıcı Richard Mille saat fiyatları çıkıyor. Daha somut örnekler verilecek olursa orijinal Richard Mille marka saatlerin fiyatları 1 milyon doları bile geçebiliyor. İkinci el orijinal Richard Mille saat fiyatları bile 300.000 Türk Lirasından başlıyor (Pazaryeri siteleri verilerine göre). Yine birçok pazaryeri sitesi verilerine göre replika Richard Mille saat fiyatları 2 bin TL ile 6 bin TL arasındadır.

Richard Mille Saat Modelleri

Richard Mille saat modelleri el yapımı olarak hayata geçirildiğinden kimi zaman ünlü bir kişiye özel kimi zamanda halihazırda var olan RM serilerinden birinin devamı olarak üretilir. Örnek verilecek olursa Richard Mille, dünya genelindeki en popüler Formula 1 markası McLaren ile resmi bir ortaklık içerisindedir ve bu ortaklığın sonucu olarak su geçirmez, çelik kasalı ve kauçuk kordonlu McLaren saatleri üretmektedir. Bunun yanı sıra Richard Mille, anlaşmalı olduğu birçok ünlü sima için altın kaplama saat serileri de çıkarmıştır.

Sitemizde bulunan ETA mekanizmalı Richard Mille replika saatler, üretilebilecek en yüksek kalitedeki replika Richard Mille saatleridir. Bu saatler kasa çapı, yüksekliği ve malzemesi gibi birçok özellik bakımından orijinal Richard Mille saatlerle birebir aynı üretilir. Bu nedenle de saatlerimiz sadece bir saat uzmanının detaylı bir incelemesi sonucunda gerçeğinden ayırt edilebilir. Onun haricinde alacağınız hiçbir Richard Mille saat gerçeğinden ayırt edilemez.