49 üründen 1-18 arasını görüyorsunuz

Breitling

1884 tarihinde İsviçre Jura’da temelleri atılan saat markası, İsviçre’nin harika saat üreten markalarından birisidir. Leon Breitling tarafından ortaya konulan Breitling Saatler şık tasarımları ile dikkat çekmektedir.

Breitling Replika Saatler

Replika saat sektöründe en önde gelen saat markalarından olan, Breitling Replika Saatler kendine özgü tasarımları ile diğer saatlerden farklı bir havaya sahiptir. Havacı saatleri olarak da bilinen bu Breitling Replika Saatler en gösterişli modelleri ile herkesi kendine hayran bırakmaktadır. En iyi saatler İsviçre’de üretilmektedir. Breitling saatler de İsviçre’de üretilen bu saatlerdendir. 1915 yılında uçak pilotları kullanması için kronograf modeli olan Navitimer modeli Breitling markası tarafından üretilmiştir.

Hala popülaritesini sürdüren Breitling Replika Saatler herkes tarafından beğenilmektedir. Pilotlar tarafına çok tercih edilen bu saat modelleri yararları birer saattir. Kanada’da meydana gelen bir kazada kurtulan pilotların Breitling Saat sayesinde kurtuldukları söylenmektedir.

Breitling Saat Fiyatları

Kalitesi ile oldukça çok tercih edilen, Orijinal Breitling Saat fiyatları oldukça uygundur. Mekanizmalı Orijinal Breitling Saat fiyatları 2.000TL – 6.000TL arasında değişmektedir. Kaliteli bir saat sahibi olmak isteyen herkesin ilk tercihi Breitling Saat modelleridir.

Uygun fiyatı ile dayanıklı yapısı sayesinde saat severler tarafından çok tercih edilmektedir. Pilotlar tarafından çok tercih edilen bu saat modelleri oldukça popülerdir. Uygun fiyatlara Breitling Saat modellerine sahip olabilirsiniz.

Breitling Saat Modelleri

Breitling saat modelleri tarzı ve tasarımı ile oldukça şık görünmektedir. İsviçre’nin şık saatleri arasında kendini belli eden bu modeller, herkesin tarzına uygun olarak üretilmiştir. Pilot saati olarak da bilinen bu saatler herkesin ilgisini çekmektedir. Breitling Colt 44 mm Automatic A17388 Çelik Kasa Mavi Kadran ETA modeli markanın en öne çıkan modelidir. 44 mm kasa çapı olan saat, paslanmaz çelikten yapılmış bir kasa yapısına sahiptir. Ayrıca Safir Cam ile kaplı olan saat dayanıklılık konusunda da 1. sıradadır.

Breitling saat modelleri arasında en çok tercih edilen bir diğer model ise Breitling Chronomat AB0110 Chronograph Çelik Kasa Siyah Kadran ETA modelidir. 45 mm kasa çapı bulunmaktadır. Elmastan sonra dünyanın en sert maddesi olan Safir Cam ile kaplanmıştır. Siyah kadranı ile oldukça şık bir görüntüsü vardır. Klasik ve spor tarzda olan bu saat çok tercih edilmektedir. Breitling Avenger II GMT Mavi Kadran Kauçuk Kordon ETA ise farklı tarzda bir model olduğu için çok tercih edilen saatler arasında yer alır.