2 ürünün tümünü görüntülüyorsunuz

U-Boat

Günümüzde erkek saatleri alanında birçok saat markası bulunmaktadır. Bu saat markalarının kaliteli ve gösterişli saat üretebilmesi çok önemlidir. Çoğu saat kullanıcıları, saatlerin fiyatlarını en son sıraya koyuyorlar. Çünkü gösteriş ve teknik özellik her şeyden daha önemlidir. Fiyatı ne kadar uygun olursa olsun, kombininizi tamamlamıyorsa ve zamanda doğru olmuyorsa ne ifade eder ki! Hiçbir şey…

Sizin kim olduğunuz ne aileniz, ne mesleğiniz ne de katıldığınız etkinlikler gösterir. Sizin kim olduğunuzu sadece saatiniz gösterir. Marka bir saat kullanıyorsanız, mükemmelliyetçi bir insansınız demektir. Çok fonksiyonlu ve şık bir saatiniz varsa zamana önem veren, gösterişi seven birisiniz demektir. Özellikle de U-Boat Saat kullanıyorsanız tarif edilemezsiniz.

U-Boat Replika Saatler

U-Boat, 10 yıldır muhteşem tasarımlarla saatler üretmektedir. Saat modelleri arasında da pilotlar için tasarımlar olduğu için seçkin bir markadır. Saatlerin en önemli özellikleri kontrolli kullanımdır. U-Boat replika saatler, farklı tasarımlarla büyük başarılara imza atmaktadır.

U-Boat koleksiyonların da özel tasarımlar olduğu için dünya çapında çok tercih edilen bir markadır. U-Boat replika saatler de benzersiz tasarımlar ve yüksek kalite bulunmaktadır. Kasa yapıları ve ayrıntılı güzellikleriyle farkını ortaya koymaktadır. Çok fazla koleksiyonu vardır. Ancak 6 adet koleksiyonuyla dünya çapında büyük ilgi toplamıştır.

U-Boat Saat Fiyatları

U- Boat saatleri, tasarım ve kalitesiyle birlikte fiyatlarıyla da dikkat çekmektedir. Gösterişiyle görenleri hayran bırakan U- Boat, fiyatlarıyla da şaşırtmaktadır. Orjinal U-Boat saat fiyatları 10.000 dolar ile 50.000 dolar arasında değişmektedir. Fiyatı her ne olursa olsun saat tutkunları için değişmez bir adrestir.

ETA mekanizmalı U-Boat replika saat fiyatları ise 2.000 TL- 6.000 TL arası değişmektedir. ETA farkıyla U-Boat saat tasarımları daha kalitelidir.

Bunların dışında birçok pazaryeri sitesinde ikinci el U-Boat saatler bulunmaktadır. Orjinal U-Boat saat fiyatları, bu sitede 2.000 TL- 60.000 TL arası satılmaktadır.

U-Boat Saat Modelleri

ETA U-Boat Chimera Chronograph Bronz Kasa Mavi Katran saat modelinde zerafet ve şıklık ön plandadır. Bronz kasa ve açık kahverengi deri kordon uyumunu saate ayrı bir gösteriş katmıştır.

ETA U-Boat Chimera Chronograph Çelik Kasa Beyaz Katran saat modelinde ise modern bir tarz işlenmiştir. Klasiklik ile modern tarz birleştirilmiş ve farklı bir tasarım oluşturulmuştur. Çelik kasa ve deri kordon, saate şıklık katmıştır.