Hulk’un Büyüklüğü ve Gücü Batman’ın Maharetini ve Zekâsını Ezer Mi? GMT-Master II & Submariner Hulk…

Henüz yorum yok

GMT-Master II ‘Batman’ & Submariner ‘Hulk’. karşılaştırması

Destansı bir Süper Kahraman Savaşı söz konusu olduğunda, Hulk ve Batman, çizgi roman dünyasının her zaman düşüneceği iki özel fan olmuştur.

Rolex Batman&hulk (1) 17

Hulk‘un büyüklüğü ve gücü Batman‘ın maharetini ve zekasını ezer mi? Bu soruya sadece üst düzey bir Marvel filmi cevap verebilir. 🙂 

Bizi en çok heyecanlandıran şey ise, süper kahramanların isimlerini kazandırdığı ve Rolex’in en çok talep gören saat modellerinden ikisi ile ilgili… Hazır mısınız? İşte !!! ? GMT-Master II ‘Batman’ ve Submariner ‘Hulk’… Peki Kim Kazanır?

Rolex P6 07

ROLEX GMT-MASTER II “BATMAN”  

GMT-Master II “Batman” altı yıl önce Baselworld fuarında dünyaya tanıtıldı. GMT-Master II koleksiyonu başlangıçta pilotlar için tasarlandı, ancak  Patek Philippe Calatrava Pilot ve IWC Big Pilot gibi bugün piyasadaki diğer pilot saatler ile karşılaştırıldığında daha sportif bir görünümü ile dikkatleri çekti. Bu eşsiz görünüm nedeniyle çok fazla ilgi gördü ve birçok hayran kitlesini kendisine çekmeyi başardı.

Rolex P8 10

AYNI ANDA, İKİ ZAMAN DİLİMİ

Günümüzde seyahat etmek ve formda kalmak, insanların zevk aldığı en popüler etkinliklerden ikisidir. Rolex GMT-Master II, iki farklı zaman dilimini aynı anda gösterecek şekilde tasarlanmıştır. Kullanıcılar aynı anda hem seyahat ettikleri ülkenin “yerel saatini”, hem de referans saati yani “evlerindeki” saati okuyabilirler.?

Tüm Rolex paslanmaz çelik saatlerdeki gibi, Batman’ın sağlam ve güçlü 40mm çelik kasası, “904L” denilen özel çelikten üretilmiştir. Teknik olarak bir pilot saati olmasına rağmen, GMT’nin sağlam nitelikleri, dünyanın dört bir yanından  gelen sporcuları ve yolcuları cezbetmiştir.

“Batman Modeli” ve “Yeni Versiyonu” hakkında daha fazla bilgi, uzman önerisi ve kullanıcı yorumu okumak isterseniz Eta Saat Doktorunun ‘Gönlümde Aslan Değil Ama GMT-Master II Yatıyor’ yazısını kaçırmayın! (link verilecek)

Rolex P4 04

SEÇKİNLİK SİMGESİ BİR SAATİN PEŞİNDEYSENİZ…

Günlük kullanım ya da yurt dışındaki gezileriniz için kullanışlı işlevlere sahip “Seçkinlik Simgesi” bir saatin peşindeyseniz, “Batman” sizin saatiniz!

Rolex P9 11

ROLEX SUBMARINER “HULK”

Submariner “Hulk”, modeli neredeyse dokuz yıl önce Baselworld‘de tanıtılan bir başka Rolex modeli. Zamanla çok geniş ve sadık bir takipçi kitlesine ulaştı. Hulk‘un yeni yeşil seramik çerçevesi ve yeşil kadranı, bir önceki modeli “Kermit” e göre daha canlı ve ferahlatıcı bir model oldu.  Yine de, bu Kermit modelinin kötü olduğunu söylemek demek değil. 

Rolex Submariner “Hulk” hakkında daha fazla bilgi, uzman önerisi ve kullanıcı yorumu okumak isterseniz “EtaSaat Doktoru”nun ‘İlk Görüşmede Güven Veren Submariner Hulk’ yazısını mutlaka okuyun! (link verilecek)

Rolex H2 06

SU ALTINDA OLDUĞU KADAR, SU DIŞINDA DA ETKİLİ

1953 yılında piyasaya sunulan Submariner, 100 metre (330 fit) derinliğe kadar su geçirmezlik sağlayan ilk dalgıç saati olmuştur. Aslen su altı keşifleri ve dalış için tasarlanmıştır. Zaman içerisinde su altında olduğu kadar, su dışında da başarısını kanıtlayan saat , sporcular, yönetmenler, sanatçılar tarafından kullanılan simgesel ve çok amaçlı bir model haline gelmiştir.

Rolex H1 05

İSTER BİR DALGIÇ, İSTER HEVESLİ BİR SPORCU, YADA ÇALIŞAN BİR PROFESYONEL OL

Veya hepsi olun, “Submariner Hulk” beklentilerinizin üzerinde size iyi hizmet eden bir model olacaktır. ?

Blog Okurlarına Özel %10 Gerçek İndirim!

Ziyaretçilerimiz EtaSaat Gündemini Etablog'dan Takip Ediyor. Hem Kazanıyor, Hem de Aldanmıyor!

BU SAVAŞIN GALİBİ KİM??

Bu, cevaplanması imkansız bir sorudur, çünkü tüm saatlerde olduğu gibi, bu tamamen kişisel tercih ve kullanıcının ihtiyaç duyduğu özelliklere bağlıdır. Dalış ve su sporlarına daha fazla ilgi duyuyorsanız, “Submariner Hulk” daha fazla suya dayanıklıdır ve dalgıcın dalış zamanını ve dekompresyon duraklarını doğru olarak ve güvenle takip etmesini sağlar. Ancak, sık sık seyahat halindeyseniz çift zamanlı ekrana sahip “GMT-Master II” tercih sebebiniz olabilir.

HANGİ RENGİ, MAVİ Mİ YOKSA YEŞİL Mİ TERCİH ETMELİ? Sonuçta, her gün bileğinize taktığınız saati sevmek zorundasınız! Tercih sizin…?  

GMT-Master II Batman
TIKLA! TARZINI KEŞFET

Submariner Hulk
TIKLA! TARZINI KEŞFET

Eta Saat Doktoru


Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir