15 ürünün tümünü görüntülüyorsunuz

Ulysse Nardin

Dünyanın her yerinde komplike ve mekanik saat denildiğinde ilk akla gelen isimlerden olan Ulysse Nardin, harika tasarımları ile herkesin ilgisini çekmektedir. Denizci saat tasarımları ile önde gelen firma zaman içinde saatleri ile Türkiye’de saat severlerinde gözde markası haline gelmiştir. 1846 yılında genç bir girişimci olan Ulysse Nardin tarafından İsviçre’de kurulmuştur. Ulysse Nardin kendi adına dünyaya bir eser bırakmak istemiştir.

Ulysse Nardin Replika Saatler

Bu sayede ölümsüzleştireceği Ulysse Nardin saat koleksiyonlarını geliştirmiştir. Onun ölümüne kadar bu koleksiyonlar firması tarafından satılmıştır. O öldükten sonra ise bu saat koleksiyonlarını firması zamanla geliştirerek günümüze kadar satmaya devam etmiştir. Ulysse Nardin saatler 18’i Altın madalya olan almış olduğu 4000’den fazla ödül ile dünyanın önde gelen saat markalarından olduğunu kanıtlamıştır. Kısa süre içerisinde replikaları üretilmeye başlanmıştır. Ulysse Nardin reprika saatler tarif edilemez güzellikte olan görselliğinin yanı sıra en hassas saat özelliğine sahiptir. 1846’dan bu yana ürettiği harika modelleri ile Ulysse Nardin gözde saat markaları arasında birinciliğini korumaktadır.

Ulysse Nardin Saat Fiyatları

Ulysse Nardin ürettiği saat modelleri ile reprika saatler arasında en çok tercih edilen marka olmayı başarmıştır. En şık İsveç saatleri arasında olan Ulysse Nardin saatler uygun fiyatları ile de göz kamaştırmaktadır. 2.000 TL ile 6.000 TL arasında değişen fiyatları ile harika saatlere sahip olma fırsatı tanıyan Orijinal Ulysse Nardin saat fiyatları ile uygun olduğu için ilk tercih edilen markalar arasındadır.

Orijinal Ulysse Nardin saat fiyatları diğer saat markalarına göre daha fazla avantaj sağlamaktadır. Ulysse Nardin saat fiyatları sayesinde gün geçtikçe daha fazla ilgi görmeye başlamıştır. Sizde şık bir Ulysse Nardin Replika saate çok uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Ulysse Nardin Saat Modelleri

Genelde denizci modelleri ile öne çıkan marka, şık tasarımlara imza atmıştır. Voyage Bleu modeli ve Savarona modelli ile Türkiye’de Türk saat severlerin beğenisini toplamıştır. Marine koleksiyonunda bulunan en şık ve gösterişli saatlerin tasarımları üretilmiş olan ilk deniz kronograflarını anımsatmaktadır. Ulysse Nardin saat modelleri şık tasarımları ile size kendinizi özel hissettirecektir.

Maxi Marine Chronometer saat modeli de en fazla ilgi gören modellerdendir. Dalgıç saati olarak da bilinen bu model şıklığı ile en fazla tercih edilen modellerdendir. Ulysse Nardin saat modelleri insanların gözlemlediği astrolojik tüm olayların toplandığı saat tasarımı Trilogy Set koleksiyonu ile Guinness Rekorlar Kitabı’na adını yazdırmıştır. Sizde Ulysse Nardin saat modelleri keşfetmeye başlayabilirsiniz.